25 میلیارد دلار کمک برای پرداخت اجاره بها در آمریکا در راه است، چه کسی واجد شرایط خواهد بود؟

مشاوره رایگان خرید و فروش خانه در آمریکا: 2026304803

حدود 14 میلیون آمریکایی از پرداخت اجاره بهای خانه خود عقب افتاده اند. علاوه بر این، شبکه تلویزیونی CNBC گزارش می دهد که معوقات اجاره در کشور ممکن است نزدیک به 70 میلیارد دلار باشد.

مسکن آمریکا مقاله منتشر شده در وبسایت magazine.realtor، در مورد کمک 25 میلیارد دلاری به مستأجران جهت پرداخت اجاره بها را به شما همراهان گرامی تقدیم می کند.

برای واجد شرایط بودن جهت دریافت کمک اجاره بها، حداقل یک عضو از خانواده باید درآمد خود را از دست داده، هزینه های قابل توجه ناشی از بیماری همه گیر را داشته باشد و یا واجد شرایط مزایای بیکاری باشد. آنها باید نشان دهند که در معرض خطر بی خانمانی هستند یا می توانند در معرض خطر باشند. سطج درآمد فعلی فرد نیز نمی تواند بالاتر از 80 درصد درآمد متوسط منطقه باشد. CNBC گزارش می دهد، چندین ایالت، متقاضیانی را که در آمد آنها 50 درصد یا پایین تر از سطح متوسط درآمد می باشد و به مدت 90 روز یا بیشتر است که بیکار شده اند را اولویت بندی می کنند.

مستأجران می توانند در مجموع حداکثر 12 ماه اجاره و قبض های آب و برق عقب افتاده داشته باشند. آنها همچنین ممکن است واجد شرایط برای دریافت کمک جهت پوشش دادن پرداخت های اجاره ای خود در آینده نیز باشند. وجوه مستقیماً به صاحبخانه یا شرکت های آب و برق و … پرداخت می شوند. صاحبخانه ها ممکن است بتوانند از طرف مستأجر خود تقاضای دریافت کمک نمایند، به شرط آنکه از مستأجر خود موافقت و تأییدیه برای این کار را گرفته باشند. در حال حاضر برخی ایالت ها با کمک مالی که قبلاً از طریق قانون CARES Act ارائه شده بود، برنامه های کمک اجاره ای موجود را ارائه می دهند. آنها ممکن است بودجه جدید را به برنانه های کمک اجاره ای موجود خود اضافه کنند یا برنامه جدیدی را شروع کنند.

امیلی بنفر (Emily Benfer)، استاد حقوق دعوت شده در دانشگاه ویک فارست (Wake Forest)، به CNBC گفت: “این کمک ها کجا یا چگونه اعمال می شوند شهر به شهر متفاوت است. مستأجران برای شناسایی برنامه ها و یادگیری نحوه درخواست باید با گروه های محلی مسکن، نمایندگان آنها یا خطوط محلی 211/311 تماس بگیرند.”

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: magazine.realtor

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.