بازستانی املاک دارای وام های مسکونی فدرال در آمریکا یک بار دیگر به مدت سه ماه تا 31 ژوئن تمدید شد

مشاوره رایگان خرید و فروش خانه در آمریکا: 2026304803

مهلت بازستانی ملک در اصل در 31 ماه مارس منقضی می شد. این مهلت قانونی بخشی از کمک ها به منظور کمک مالی به مالکان خانه در طی بیماری همه گیر COVID-19 است.

مسکن آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در وبسایت magazine.realtor، اخبار مربوط به تمدید سه ماهه مهلت قانونی بازستانی املاک مسکونی دارای وام فدرال را به اطلاع شما همراهان گرامی می رساند.

دولت همچنین اعلام کرد که برای مالکانی که گرفتار هستند و دوران سختی را می گذرانند، فوربرنس طولانی تری را فراهم خواهد کرد تا بازپرداخت قسط وام مسکن خود را متوقف کرده یا آن را کاهش دهند. صاحبان خانه اکنون می توانند از وام دهنده خود تا 30 ماه ژوئن درخواست فوربرنس نمایند.

دولت همچنین به وام گیرندگان اجازه داده تا بازپرداخت وام خود را برای شش ماه دیگر به تعویق بیاندازند. هفته گذشته، آژانس مالی مسکن فدرال (FHFA) که بر Fannie Mae و Freddie Mac نظارت می کند، یک فوربرنس را به مدت سه ماه تمدید کرده بود. این تمدید توسط FHFA، همراه با این موارد فعلی، 70 درصد از وام های مسکن تک خانوار موجود را پوشش می دهد. این اقدامات در مورد 30 درصد وام های خصوصی اعمال نمی شوند.

به گزارش USA Today، تعداد 2.7 میلیون صاحبخانه به علت بیماری COVID-19 در طرح های فوربرنس  ثبت نام کرده اند.

اعلامیه روز سه شنبه در مورد مهلت قانونی فدرال، در مورد اخراج و تخلیه خانه ها از مستأجران اعمال نمی شود. مهلت قانونی فدرال تعیین شده توسط مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها The Centers for Disease Control and Prevention در مورد اخراج و تخلیه مستأجران از خانه ها، در حال حاضر در تاریخ 31 ماه مارس منقضی می شود.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: magazine.realtor

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.