MaskanUSA . مسکن آمریکا
سایت " مسکن آمریکا MaskanUSA " یک پروژه مستقل برای بهبود سطح کیفی و رفع نیاز جامعه فارسی زبانان آمریکا در زمینه مسکن می باشد00.

هفت دلیل برای استخدام نیروی نظافت منزل

مشاوره رایگان خرید و فروش خانه در آمریکا: 2026304803

دیر یا زود، گرد و غبار، خاک، خرده ریزها، مو و سایر ذرات بر روی سطح مبلمان شما جمع می شود و در هوای منزل شما شروع به پخش شدن می کند که نیاز به نظافت عمیق و کامل دارد. در حالی که بسیاری از پروژه های نظافت منزل را می توان با استفاده از وسایل استاندارد و به طور دستی انجام داد، اما کارهای نظافتی دیگر می تواند اقدام اساسی تری باشد که نیاز به استخدام نیروی خدماتی نظافت دارد.

مسکن آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در وبسایت redfin، دلایل ضرورت استفاده از نیروی حرفه ای خدمات نظافت منزل را برای شما همراهان گرامی ذکر می کند.

کارهای نظافتی بزرگتر، مانند تمیز کردن سقف و پنجره های خارجی، می تواند نیاز به تجهیزات، زمان و اقدامات ایمنی داشته باشد که بهتر است به پاک کننده های حرفه ای سپرده شود. به همین ترتیب، اجناس ظریف یا با ارزشی مانند پرده یا فرش های عتیقه که نظافت آن ها آسان به نظر می رسد، اما در صورت تمیز کردن نامناسب به راحتی آسیب می بینند. چه شما بخواهید یک خانه تکانی بهاری را آغاز کنید یا با پرداختن به چنین پروژه هایی برای تعمیرات خانه، ارزش خانه خود را افزایش دهید، 7 دلیل وجود دارد که نشان می دهد شما باید یک نیروی نظافت برای خانه خود استخدام کنید.

  1. نواحی سیاه یا سبز رنگ بر روی سقف خانه شما

آیا مشاهده کرده اید که لکه های تیره یا نواحی سبز رنگ بر روی سقف خانه شما ظاهر می شود؟ این مواد احتمالاً ناشی از جلبک ها، قارچ ها، گلسنگ ها یا خزه ها هستند که در صورت عدم مراقبت می توانند منجر به نابودی و پوسیدگی چوب شوند. سقف معمولاً به نظافت منظم نیاز ندارد، اما هنگامی که بقایای کپک، جلبک یا دوده بخاری شروع به جمع شدن می کند، بهتر است با یک کارشناس در این زمینه تماس بگیرید. تمیز کردن مناسب باعث افزایش طول عمر سقف می شود.

با این حال، کار کردن بر روی پشت بام بدون داشتن تجهیزات ایمنی مناسب می تواند بسیار خطرناک باشد. طبق نظر انجمن ملی پیمانکاران سقف سازی، مواد شیمیایی مورد استفاده برای تمیز کردن این مواد از سقف شما، می تواند سوزاننده باشد، به این معنی که می تواند باعث سوختگی شود. بیشتر تمیز کننده های مربوط به سقف خانه حاوی هیپوکلریت سدیم و گاهی اوقات سولفات روی هستند، بنابراین بهتر است این وظیفه به افراد متخصص در این زمینه سپرده شود. سقف ها باید در صورت لزوم، معمولاً هر چند سال یک بار تمیز شوند. با این حال، خانه ها در مناطقی با آب و هوای سخت تر ممکن است نیاز به مراقبت منظم تری داشته باشند.

  1. سرازیر شدن آب باران از ناودان خانه

ناودان ها اغلب اوقات در تعمیرات معمولی فراموش می شوند، اما نقش مهمی در جلوگیری از آسیب آب به منزل را دارند و غفلت از آن ها می تواند در طولانی مدت اثرات جدی و هزینه بری داشته باشد. ناودان ها آب باران یا برف ذوب شده را جمع آوری و منحرف می کنند و از آسیب رساندن آن ها به دیواره ها و پایه ها جلوگیری می کنند. با این حال،  برگ ها، تکه های چوب، خاک و حتی لانه های پرندگان می توانند به سرعت ناودان ها را مسدود کنند و کارایی آنها را به خطر بیندازند. یکی از دلایل استخدام نیروی خدماتی نظافت این است که یک نظافتچی حرفه ای تجهیزات لازم برای جلوگیری از گرفتگی دهانه خروجی ناودان ها با پاکسازی برگ ها، خاک یا آشغال های روی هم ریخته که به طور مکرر در ناودان جمع می شود را دارد.

ایستادن و بالا و پایین رفتن از نردبانی که به دور ناودان باشد می تواند برای صاحب خانه یک کار خطرناک باشد، به ویژه در خانه های بزرگتر با سیستم های ناودانی بزرگ تر. نیروهای خدماتی حرفه ای تجهیزات لازم صنعتی برای رفع موثر گرفتگی و بازرسی از ناودان های شما برای اطمینان از عدم نیاز به تعمیر را دارند. ناودان ها باید حداقل دو بار در سال و برای خانه های زیر درختان بزرگ یا در فصول با بارندگی شدید و وزش باد چندین بار در سال تمیز شوند.

  1. عدم ورود نور طبیعی از طریق پنجره های خانه

پنجره ها از داخل به راحتی تمیز می شوند، اما از بیرون داستان به شکل دیگری است. این امر به ویژه برای پنجره های بیرونی در خانه های بزرگتر صادق می باشد. ممکن است تمیز کردن شیشه های بیرونی خانه خود به تنهایی یک کار نسبتاً ساده به نظر برسد، اما این کار چالش های مخصوص به خود را دارد. استفاده بیش از حد از مواد شوینده یا شستن غیرصحیح باعث می شود گرد و غبار و آلودگی بیشتری به مرور روی پنجره ها بماند و باعث کثیف تر شدن شیشه شود.

علاوه بر این، اگر در منطقه ای با باران های مکرر مانند سیاتل، در ایالت واشنگتن یا نیواورلئان لس آنجلس زندگی می کنید، تمیز کردن حرفه ای پنجره ها قبل از طوفان، از خراشیده شدن و چسبیدن گرد و غبار بر روی شیشه جلوگیری می کند. در این موارد، استخدام یک نیروی خدماتی متخصص بهترین روش برای تضمین تمیز بودن پنجره ها است. تمیز کردن منظم پنجره های بیرونی خانه شما نه تنها آنها را در بهترین حالت حفظ می کند بلکه از شیشه پنجره در برابر آسیب های طولانی مدت محافظت می کند. پنجره های بیرونی باید حداقل یک بار در سال تمیز شوند، اما در حالت ایده آل، برای مناطقی که تعداد دانه های گرده زیاد است، دو بار در سال کافی است.

  1. شنیدن صدای سوت از کوره سیستم گرمایشی منزل

بهتر است از نصب تا تمیز کردن سیستم کوره گرمایشی توسط یک نیروی خدماتی متخصص انجام شود. گرد و غبار و خاک می توانند به مرور بر روی هر سطحی جمع شوند و کوره ها نیز از این قاعده مستثنی نیستند. یک دلیل قطعی برای استخدام نیروی خدماتی این است که معمولأ ممکن است صاحب خانه ها مکان هایی را که امکان آلودگی و کثیفی در آنها وجود دارد را از دست بدهند و ممکن است ابزارهای مناسبی برای تمیز کردن دقیق سیستم های کوره در اختیار نداشته باشند. سر و صدای زیاد سوت یا خراشیدن نشانه این است که گرد و غبار، خاک، مو و شوره می تواند کوره شما را مسدود کرده باشد، که نشان می دهد این امر به دلیل تعویض فیلتر یا تمیز کردن نامناسب می باشد.

کوره های غبارآلود همچنین می توانند با محدود کردن جریان هوا باعث خرابی در سیستم گرمایشی شما شوند که منجر به افزایش مبلغ قبض می شود حتی اگر از کوره گرمایشی خود زیاد استفاده نکرده باشید. تمیز کردن کوره، که شامل تمیز کردن محفظه احتراق و تعویض فیلتر روغن است، باید حداقل سالی یک بار انجام شود و بهتر است توسط یک فرد حرفه ای صورت بگیرد. تمیز کردن و خدمات تعمیر کوره توسط یک فرد حرفه ای بصورت سالانه نه تنها در طولانی مدت در هزینه های تعمیرات شما صرفه جویی می کند بلکه گرد و غبار و زباله هایی را که به طور حتم در طول سال جمع می شوند را از بین می برد.

  1. مشاهده مناطق پر رفت و آمد روی فرش های خانه

فرش ها یک جزء اصلی در خانه شما هستند و روزانه مورد استفاده زیادی قرار می گیرند، بنابراین ما به طور طبیعی می خواهیم تا حد امکان تازه و نو به نظر برسند. در حالی که جاروبرقی وسیله خوبی برای از بین بردن ذرات سست در سطح فرش است، اما ممکن است برای تمیز کردن واقعی فرش ها کافی نباشد. خاکی که در فرش باقی بماند می تواند به رشته های نخ راه پیدا کند و حذف آنها بسیار دشوار است. و با گذشت زمان، فرش ها و قالیچه ها می توانند به تله های کاملی برای باکتری ها، مواد آلرژی زا، گرده ها و سایر آلاینده هایی تبدیل شوند که به طور طبیعی در هوا وجود دارند. یک شوینده حرفه ای فرش، ذرات پنهان شده را از فرش شما استخراج می کند. به علاوه، تمیز کردن منظم، عمر فرش شما را طولانی تر می کند و برای حفظ یک خانه مرتب بسیار مهم و کلیدی است.

مناطق پرتردد روی فرش ممکن است نیاز به تمیزکاری دو بار در سال داشته باشد، در حالی که در مناطقی که کمتر رفت و آمد است یک بار در سال یا هر زمان که لکه ها قابل مشاهده باشند نیاز به تمیزکاری وجود دارد.

  1. سائیدگی و پوسیدگی قالیچه های عتیقه یا گران قیمت شما

قالیچه های عتیقه یا لوکس، مانند قالیچه های ایرانی یا شرقی، مناسب یک قالیشوی DIY نیستند. در بیشتر موارد، این قالیچه ها حساس هستند و به راحتی از بین می روند و بهمین دلیل استخدام یک نیروی خدماتی برای نظافت آن ها مهم می باشد. بعلاوه، خشک شدن نامناسب ممکن است منجر به کپک زدن فرش شود. افراد حرفه ای می دانند که چگونه الیاف قالیچه را بدون ایجاد آسیب، تغییر رنگ یا ایجاد لکه، به بهترین شکل تمیز کنند. به علاوه، با اطمینان از مراقبت های لازم توسط یک نظافتچی حرفه ای فرش، طول عمر قالیچه های خود را افزایش خواهید داد.

از آنجا که قالیچه های عتیقه به نظافت منظم نیاز ندارند، نظافت آنها هر دو سال یکبار کافی است. می توانید قالیچه های خود را با جاروبرقی به طور منظم تمیز کنید.

  1. رفتن رنگ و روی پرده ها

تزئینات با پرده یک روش عالی برای جلب کردن توجه و جذابیت فضا و جلوگیری از نور خورشید است. با این حال، به مرور زمان، پرده ها به طور طبیعی گرد و غبار، بوها و مواد آلرژی زا را به خود می گیرند و ممکن است برای افراد مبتلا به آلرژی مشکل سلامتی ایجاد کنند. پرده های ساده، مانند پرده های ساخته شده از پنبه یا پلی استر، می توانند با ماشین لباسشویی شسته شوند، اما سایر پرده های ساخته شده از پارچه حساس تر، مانند ابریشم یا کتان، ممکن است نیاز به توجه بیشتری داشته باشند. ممکن است تمیز کردن بدون آبکشی لازم باشد تا آسیب نبینند. دلیل دیگر استخدام نیروی خدماتی این است که اگر روش مناسب برای پاک کردن به طور واضح ذکر نشده باشد، یک نظافتچی حرفه ای می تواند در مورد تمیز کردن مناسب و مورد نیاز برای از بین بردن گرد و غبار، خاک یا کپک راهنمایی کند.

پرده های سبک تری که بیشتر در معرض آلودگی هستند باید هر شش ماه یک بار تمیز شوند، در حالی که پرده های سنگین تر نیاز است تا حداقل یک بار در سال تمیز شوند.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: redfin.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.