MaskanUSA . مسکن آمریکا
سایت " مسکن آمریکا MaskanUSA " یک پروژه مستقل برای بهبود سطح کیفی و رفع نیاز جامعه فارسی زبانان آمریکا در زمینه مسکن می باشد00.

با سه سوال ساده مدیر املاک تجاری خود را ارزیابی کنید

مشاوره رایگان خرید و فروش خانه در آمریکا: 2026304803

شما می توانید مدیران املاک را با پرسیدن سه سوال ساده بله یا خیر ارزیابی کنید. اگر به هر سه سوال پاسخ مثبت دهند، اموال شما تحت مدیریت توسط شخص خوبی است. در غیر این صورت، ممکن است زمان آن فرا رسیده باشد که یک مدیر املاک قابل را پیدا کنید.

مسکن آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در وبسایت forbes، در مورد ارزیابی مدیران املاک تجاری به نکاتی اشاره می کند.

به هر صاحب ملک تجاری که قبلاً مدیر خود را استخدام کرده است توصیه می شود این سوالات را از مدیر خود بپرسد؛ همچنین به هر مالکی که ملک خود را اداره می کند توصیه می شود این سوالات را از خود بپرسد و تا حد ممکن صادقانه پاسخ دهد.

  1. آیا شما کارکنان مجرب و متخصصی دارید که به طور تمام وقت، منحصراً در زمینه مدیریت بازرگانی کار می کنند؟

جواب “بله” به این سوال به این معنی است که شرکت مدیریتی که با آن کار می کنید می تواند نوع خاصی از مراقبت را که ملک تجاری شما به آن نیاز دارد به آن اختصاص دهد. شما نمی خواهید که ملک شما تحت نظارت شخصی کنترل شود که توجه وی بین مدیریت تجاری و مسکونی تقسیم شده باشد. این دو بسیار متفاوت هستند و به مهارت های کاملاً متفاوتی نیاز دارند. یک شرکت البته می تواند کارهای بسیار عالی را هم در مورد املاک مسکونی و هم در مورد املاک تجاری انجام دهد، اما فقط در صورتی که هر یک از کارکنان آن کاملاً روی یک کار متمرکز شده باشند.

  1. آیا کارکنانی دارید که در زمینه سرمایه گذاری در املاک و مستغلات تحصیل کرده باشند؟

اگر یک شرکت در زمینه سرمایه گذاری واقعی در املاک و مستغلات فاقد تجربه باشد، چگونه می تواند “املاک شما را مثل اینکه متعلق به خودشان باشد” مدیریت کند؟ اگر مدیر شما نتواند مدل های مالی را مرور کند و تجزیه و تحلیل پیش فرض را انجام دهد یا جزئیات مهم قراردادهای اجاره را به سرعت برای شما جمع آوری کند، متضرر می شوید.

  1. آیا شرکت مدیریت شما شامل یک شعبه تعمیر و نگهداری داخلی است، که تمام تعمیرات را با مجوز پیمانکار عمومی انجام می دهد؟

شرکت های مدیریت املاک با کارایی تیم های نگهداری خود کار می کنند. برخی از شرکت ها ارزان ترین فروشندگان موجود را استخدام می کنند، که منجر به کار سرهم بندی شده، جدول زمانی نامطمئن و پاسخگویی برای کارهایی که اشتباه انجام شده است می شود و در نهایت صورت حساب هایی که شما باید پرداخت کنید. از نظر کنترل کیفیت، شرکت هایی که دارای عملیات تعمیر و نگهداری داخلی هستند مورد اعتمادتر هستند، زیرا آنها می توانند مهارت ها و مدارک فنی خود را تضمین کنند. آنها همچنین می توانند در تخمین زمانی که یک پروژه طول می کشد عملکرد بهتری داشته باشند و نسبت به جدول زمانی پاسخگو باشند.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: forbes.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.