MaskanUSA . مسکن آمریکا
سایت " مسکن آمریکا MaskanUSA " یک پروژه مستقل برای بهبود سطح کیفی و رفع نیاز جامعه فارسی زبانان آمریکا در زمینه مسکن می باشد00.

کردیت اسکور یا درآمد: کدام یک هنگام درخواست کردیت کارت در آمریکا اهمیت بیشتری دارد؟

مشاوره رایگان خرید و فروش خانه در آمریکا: 2026304803

چه برای اولین کردیت کارت خود و چه برای پنجمین کردیت کارت خود درخواست داده باشید، داشتن کردیت اسکور خوب، چیزی در محدوده 661 تا 780 شما را واجد شرایط برای بهترین پاداش ها و بازگشت پول در خریدهای شما خواهد کرد. همچنین در طی مراحل تأیید، یک کردیت اسکور خوب می تواند به شما کمک کند تا بهترین شرایط و ضوابط را از جمله نرخ بهره متغیر پایین و سقف کردیت بالاتر دریافت کنید.

مسکن آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در وبسایت cnbc، نقش کردیت اسکور و درآمد شما را در فرآیند درخواست کردیت کارت جدید توضیح می دهد.

در هنگام تقاضای کردیت کارت جدید، چگونه درآمد شما مورد بررسی و سنجش قرار می گیرد؟

ایتان دورنهلم (Ethan Dornhelm)، نایب رئیس در امور تجزیه و تحلیل اسکورها و پیش بینی ها در شرکت Fair Isaac and Company (FICO)، می گوید: “در حالی که هر وام دهنده روش خاص خود را برای تصمیم گیری در مورد وام دارد، داده های کردیتی که اغلب با FICO score  نشان داده می شوند، احتمالاً محرک بزرگتری در تصمیم گیری خواهند بود. اما او خاطرنشان می کند که درآمد شما هنوز یک قسمت اساسی در روند تأیید است.

چرا درآمد شما هنگام درخواست کردیت کارت مهم است؟

دورنهلم می گوید: “درآمد، و به ویژه درآمد شما نسبت به بدهی های شما هنگامی که وام دهندگان برای سقف کردیت شما تصمیم می گیرند ، نقش مهمی دارد.”

از آنجا که حقوق و دستمزد شما میزان درآمد شما را نشان می دهد و قرض های شما میزان بدهی شما را نشان می دهد، این دو عامل در مجموع به وام دهندگان ایده ای در مورد توانایی شما برای بازپرداخت وام های خود را می دهد. وام دهندگان سپس این عوامل را بررسی می کنند تا تعیین کنند که چه میزان کردیت می تواند به شما اعطا شود. یک وام گیرنده با آستانه درآمد کمتر و بدهی زیاد، به احتمال زیاد سقف و محدوده کردیتی بسیار کمتری نسبت به فردی با درآمد بالاتر و بدهی کمتر دریافت خواهد کرد.

محدوده های کردیتی برای دارندگان کردیت کارت متفاوت است، اما نکته مثبت این است که به محض این که شما شروع به ساختن و ارتقاء کردیت خود می کنید، شانس بیشتری برای بسط و گسترش محدوده کردیتی خود خواهید داشت. آن دسته از وام گیرندگانی که قبلاً از محصولات کردیتی خوبی برخوردار بوده اند (مانند وام مسکن، وام های خودکار یا وام های دانشجویی) احتمال دریافت محدوده کردیتی بالاتر در هنگام دریافت اولین کردیت کارت خود نسبت به شخصی با کردیت جدید را دارند.

چگونه بر کردیت اسکور خود نظارت داشته باشیم؟

از آنجا که هم کردیت اسکور شما و هم درآمد شما در به دست آوردن کردیت کارت های جدید نقش دارند، نظارت بر هر دو بسیار مهم است.

اگرچه ردیابی درآمد شما آسان است (شما می دانید حقوق تان چقدر است و می توانید چک کنید که فیش حقوقی شما مستقیماً به حساب جاری شما واریز می شود)، اما پیگیری چیزی مانند کردیت اسکور شما ممکن است نیازمند کار بیشتری باشد.

با این حال، لازم نیست. برای اینکه کردیت اسکور خود را زیر نظر داشته باشید، در یک سرویس نظارت ثبت نام کنید که به طور خودکار شما را از تغییرات ایجاد شده در گزارش کردیتتان مطلع می کند.

اگر نمی خواهید هزینه چنین خدماتی را از جیب خود پرداخت کنید، دو مورد رایگان شامل CreditWise®  ازCapital One ، که دارای شبیه ساز کردیت اسکور و دیگری Experian، که نظارت بر کردیت به طور رایگان است.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: cnbc.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.