MaskanUSA . مسکن آمریکا
سایت " مسکن آمریکا MaskanUSA " یک پروژه مستقل برای بهبود سطح کیفی و رفع نیاز جامعه فارسی زبانان آمریکا در زمینه مسکن می باشد00.

مکان هایی در آمریکا که موریانه ها بدترین وضعیت را بوجود می آورند

مشاوره رایگان خرید و فروش خانه در آمریکا: 2026304803

مراقب میامی، لس آنجلس و تامپا باشید، بر اساس فهرست منتشر شده توسط شرکت Orkin در سال 2021 از 50 شهر دارای موریانه، این مکانها می توانند کانون گرم موریانه ها باشند.

مسکن آمریکا با انتخاب مقاله منتشر شده در وبسایت magazine.realtor، مکانهایی در آمریکا که طبق تحقیق شرکت Orkin دارای تجمع موریانه می باشند را معرفی می کند.

شرکت Orkin که یک شرکت ملی کنترل آفات است، گزارش می دهد که در یک سال گذشته در سراسر ایالات متحده در مقابله و از بین بردن موریانه ها عملکرد بهتری داشته است. شرکت Orkin در مطالعه و بررسی خود اظهار داشت: “با توجه به این که مردم در سال 2020 وقت بیشتری را در خانه گذراندند، موریانه ها و آسیب موریانه ها بیشتر از سالهای گذشته مشاهده شد. به موازات این، سال 2020 رکورد بیشترین طوفان ها و هاریکانها را ثبت کرد که در نتیجه رطوبت بیشتر که بیشترین نیاز موریانه ها برای زندگی می باشد را ایجاد کرد.”

حشرات جونده چوب، مسئول وارد آوردن خسارت زیاد به خانه ها شناخته شده اند. همچنین اگر در هنگام بازرسی خانه پیدا شوند، می توانند معامله املاک و مستغلات را از مسیر خود خارج کرده یا منجر به مذاکره مجدد شوند. شرکت Orkin فهرستی از مکانهایی را که موریانه ها می توانند در آن بیشترین مشکل را ایجاد نمایند، تهیه کرد. رتبه بندی بر اساس مکانهایی است که شرکت Orkin برای مشتریانی که برای اولین بار درخواست مبارزه با موریانه را در املاک مسکونی و تجاری داشتند، بیشترین مبارزه و آفت کشی را از اول ماه فوریه سال 2020 تا 31 ژانویه سال 2021 انجام داده است.

 1. Miami
 2. Los Angeles
 3. Tampa, Fla.
 4. Washington, D.C. (up two spots from 2019)
 5. Atlanta
 6. West Palm Beach, Fla. (+1)
 7. New York (-3)
 8. New Orleans (+1)
 9. Orlando, Fla. (+1)
 10. Dallas (+2)
 11. San Francisco (-3)
 12. San Diego (-1)
 13. Raleigh, N.C.
 14. Houston (+1)
 15. Baltimore (+1)
 16. Phoenix (-2)
 17. Philadelphia (+2)
 18. Charlotte, N.C.
 19. Indianapolis (+5)
 20. Greenville, N.C. (+6)
 21. Nashville, Tenn. (-4)
 22. Cincinnati
 23. Chicago (-3)
 24. Norfolk, Va. (+1)
 25. Pittsburgh (+4)

برای دیدن فهرست کامل به مقاله منتشر شده در وبسایت Orkin مراجعه نمایید.

گلن رمزی (Glen Ramsey)، یک حشره ششناس در شرکت Orkin اظهار داشت: “شرایط آب و هوایی مستقیماً بر ازدحام موریانه ها تأثیر می گذارد. بیشتر موریانه های زیر زمینی در فصل بهار و تابستان ازدحام می کنند، در حالی که موریانه های چوب خشک در اواخر تابستان و پاییز ازدحام می کنند.”

صاحبان خانه باید مراقب باشند که موریانه ها دوست دارند به سمت سازه های چوبی مانند ایوان ها و عرشه ها کشیده شوند. هیزم تکیه داده شده به خانه؛ خاکی که در طولانی مدت از نشت شیر آب یا مناطق نگهداری آب در نزدیکی فونداسیون یا پی دیوار خانه مرطوب باقی بماند؛ و درختان مرده یا سایر محوطه سازی ها در نزدیکی خانه.

شرکت Orkin عنوان می کند که موارد زیر نشانه های احتمال هجوم موریانه است:

 • حضور موقتی یک دسته موریانه در خانه، خاک یا اطراف نمای بیرونی خانه شما.
 • رنگ ترک خورده یا حباب دار.
 • چوبی که در هنگام ضربه زدن به آن توخالی به نظر می رسد.
 • وجود تونل های گلی در فضای داخلی یا خارجی دیوارها یا تیرهای چوبی.
 • وجود بالهای جدا شده و دور انداخته شده موریانه ها.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: magazine.realtor

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.