آژانس مالی مسکن فدرال آمریکا (FHFA)، برنامه فوربرنس در رابطه با COVID-19 را تا 30 سپتامبر تمدید کرد.

مشاوره رایگان خرید و فروش خانه در آمریکا: 2026304803

آژانس مالی مسکن فدرال (FHFA)، انجمن ملی وام مسکن فدرال (Fannie Mae)، و مؤسسه وام مسکن فدرال (Freddie Mac)، گزینه های فوربرنس در رابطه با همه گیری بیماری را برای صاحبان خانه های چند خانوار تا پایان ماه سپتامبر 2021 تمدید کرد. این سومین مرتبه تمدید برنامه ای است که اخیراً قرار بود در 30 ژوئن منقضی شود.

مسکن آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در وبسایت magazine.realtor، در مورد تمدید طرح فوربرنس در رابطه با پاندمی COVID-19 به نکاتی اشاره می کند.

صاحبان خانه های چند خانوار که وام مسکن خود را تحت حمایت و از طریق Fannie Mae یا Freddie Mac دریافت کرده اند می توانند در صورتی که تحت فشار و مشکلات مالی ناشی از پاندمی قرار دارند، وارد یک طرح فوربرنس جدید یا اصلاح شدهای بشوند.

برای واجد شرایط بودن، مالکان ملک باید کتباً مستأجران را از حمایت های موجود و در دسترس مستأجر در طول دوره فوربرنس مالکان و دوره بازپرداخت وام مالکان ملک آگاه سازند. همچنین صاحبان املاک باید موافقت نمایند که مستأجر را فقط به دلیل عدم پرداخت اجاره آن هم در حالی که ملک در طرح فوربرنس است، اخراج نکنند.

مارک کالابریا (Mark Calabria) مدیر FHFA، در بیانیه ای اظهار داشت: در حالی که پرونده های مربوط به COVID-19 در حال کاهش است و بسیاری از مالکان خانه همچنان از طرح فوربرنس خارج می شوند، بسیاری از مستأجران که قادر به بهره مندی از افزایش قیمت مسکن نیستند، از نظر مالی در برابر بیماری همه گیر حمایت نشده اند. FHFA برای کمک به آن دسته از خانواده هایی که هنوز برای پرداخت اجاره خود در تلاش و کشمکش هستند، و همچنین برای کمک به صاحبان املاک چند خانوار جهت حفظ و نگهداری ملک خود، طرح فوربرنس مربوط به بیماری COVID-19 برای صاحبان املاک چند خانوار و همچنین حمایت از مستأجران خانه های چند خانوار را تا پایان ماه سپتامبر سال 2021 تمدید کرد.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: magazine.realtor

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.