ریفاینانس وام مسکن در آمریکا در سه ماهه اول سال جاری به طور غیرمعمول زیاد بوده است.

مشاوره رایگان خرید و فروش خانه در آمریکا: 2026304803

ریفاینانس وام های مسکن نسبت به سال گذشته بیش از دو برابر افزایش یافته است زیرا صاحبان خانه برای Lock کردن نرخ های پایین بهره وام شتاب می کنند. طبق اظهار شرکت  ATTOM Data Solutions که یک شرکت محقق در زمینه املاک و مستغلات می باشد، وام دهندگان در سه ماهه نخست سال جاری حدود 2.55 میلیون وام مسکن را ریفاینانس کرده اند که این امر 113 درصد نسبت به مدت مشابه در سال گذشته رشد داشته است.

مسکن آمریکا با انتخاب مقاله منتشر شده در وبسایت magazine.realtor، در مورد افزایش ریفاینانس وام مسکن در سه ماهه اول سال 2021 توضیحاتی را ارائه می دهد.

تاد تتا (Todd Teta)، مدیر ارشد در شرکت ATTOM Data Solutions می گوید: صاحبان خانه در صف انتظار برای ریفاینانس وام های خود با رشد روز افزون در سه ماهه اول سال 2021 بوده و یک افزایش بسیار غیرمعمول سه ماهه را در آن زمان از سال ایجاد کرده اند. صنعت وام مسکن تقریباً همیشه در زمستان کند می شود، اما امسال این طور نبوده زیرا بسیاری از صاحبان خانه امیدوار هستند که به واسطه ریفاینانس وام خود و در حالی که نرخ بهره وام بسیار پایین است پرداخت های ماهانه خود را کاهش دهند.

مناطق کلانشهری با بیشترین افزایش ریفاینانس وام مسکن عبارتند از:

لاس وگاس (37.2 درصد افزایش)

میلواکی (31.8 درصد افزایش)

آتلانتا (31.3 درصد افزایش)

پراویدنس، آر. آی. (31.2 درصد افزایش)

گزارش شرکت ATTOM Data Solutions ده وام دهنده برتر وام مسکن در سه ماهه اول سال 2021 در سراسر ایالات متحده را به قرار زیر نشان می دهد:

 

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: magazine.realtor

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.