دریافت نامه پیش تأییدیه از وام دهندگان در آمریکا، یک تفاوت و تمایز کلی را برای خریداران در هنگام خرید خانه ایجاد می کند.

مشاوره رایگان خرید و فروش خانه در آمریکا: 2026304803

گرفتن نامه پیش تأییدیه از وام دهنده تنها راه شناخت محدوده قیمت واقعی برای شما و میزان پولی است که می توانید به عنوان وام از وام دهنده دریافت کنید.

مسکن آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در وبسایت keepingcurrentmatters، مزایا و اهمیت داشتن نامه پیش تأییدیه جهت خرید خانه را برای شما همراهان گرامی توضیح می دهد.

قابلیت ارائه نامه پیش تأییدیه به فروشندگان خانه نشان می دهد که شما یک خریدار واجد شرایط هستید، چیزی که واقعاً می تواند به شما کمک کند تا خانه رویایی خود را در یک بازار فوق العاده رقابتی خریداری نمایید.

با موجودی محدود مسکن، تعداد خریداران فعال بیشتر از فروشندگان خانه در بازار هستند و این یک رقابت جدی ایجاد می کند. طبق اظهار انجمن ملی مشاوران املاک، به طور متوسط برای هر خانه 5.1 پیشنهاد از طرف خریداران به فروشندگان خانه ارائه می شود. در نتیجه، جنگ های مزایده ای بیشتر و بیشتر می شود. اگر وارد یک سناریوی چند پیشنهادی برای خرید یک خانه شوید، داشتن نامه پیش تأییدیه به نفع شما می باشد. وقتی فروشنده بداند که شما صلاحیت خرید خانه را دارید، موقعیت بهتری را برای پیروزی در جنگ مزایده ای دارید.

شرکت Freddie Mac توضیح می دهد که:

“با داشتن یک نامه پیش تأییدیه از جانب وام دهنده، به فروشنده می گویید که یک خریدار جدی هستید و از پیش برای دریافت مبلغ مشخصی از وام توسط وام دهنده خود تأیید شده اید. در یک جنگ مزایده ای واقعی، اگر از قبل یک نامه پیش تأییدیه نداشته باشید، احتمالاً پیشنهاد شما رد می شود.”

هر قدمی را که بتوانید برای کسب مزیت به عنوان یک خریدار بردارید، در شرایطی که بازار امروز دائماً در حال تغییر است، مهم می باشد. نرخ بهره وام مسکن پایین است، قیمت خانه ها رو به افزایش است و مؤسسات وام دهنده مرتباً استانداردهای خود را تغییر داده و بروز می کنند. شما برای خرید یک خانه به راهنما نیاز دارید که شما را هدایت نماید، بنابراین مهم است که تیمی متشکل از متخصصینی از قبیل متصدی وام و یک نماینده املاک و مستغلات معتمد که به شما اطمینان دهد که قدم های درستی را بر می دارید و هنگامی که خانه ای را برای خرید پیدا می کنید بتواند واجد شرایط بودن و صلاحیت شما را به فروشنده نشان دهد.

سخن آخر

در یک بازار رقابتی با موجودی کم خانه، نامه پیش تأییدیه بخش تغییر دهنده بازی در روند خرید خانه است. نامه پیش تأییدیه نه تنها میزان بودجه شما برای خرید خانه را به وضوح نشان می دهد، بلکه به فروشندگان خانه نشان می دهد که چقدر در خرید خانه جدی هستید.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: keepingcurrentmatters.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.