تحقیقات نشان می دهد که پنل های خورشیدی ارزش خانه ها را 56 درصد افزایش می دهند.

مشاوره رایگان خرید و فروش خانه در آمریکا: 2026304803

طبق تجزیه و تحلیل انجام گرفته توسط وبسایت Porch.com یک منبع و مرجع برای بهبود و ارتقاء خانه ها، خانه های دارای پنل های خورشیدی با قیمت 56 درصد بالاتر از قیمت متوسط خانه های معمولی در لیست فروش قرار می گیرند.

مسکن آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در وبسایت magazine.realtor، در مورد ارزش افزوده برای خانه های دارای پنل خورشیدی، به نکاتی اشاره می کند.

این تحقیق نشان می دهد که ارزش خانه های دارای پنل خورشیدی به طور متوسط 680,000 دلار است، حدود 48 درصد بیشتر از قیمت متوسط یک خانه در یک منطقه معین است.

خانه های دارای پنل های خورشیدی در بازارهای خاص از جذابیت بیشتری برخوردار هستند. تحقیق انجام گرفته توسط porch.com خاطرنشان می کند: “به نظر می رسد برخلاف اسخرهای شنا، یک اتفاق آراء آماری وجود دارد مبنی بر این که پنل های خورشیدی به خانه ها ارزش افزوده می دهند.” یک مطالعه جداگانه توسط شرکت The Solar Nerd نشان داد که نصب پنل های خورشیدی می تواند تا 56,000 دلار به ارزش خانه اضافه کند.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: magazine.realtor

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.