MaskanUSA . مسکن آمریکا
سایت " مسکن آمریکا MaskanUSA " یک پروژه مستقل برای بهبود سطح کیفی و رفع نیاز جامعه فارسی زبانان آمریکا در زمینه مسکن می باشد00.

تأثیر دریافت وام از طریق Home Equity بر کردیت اسکور در آمریکا.

مشاوره رایگان خرید و فروش خانه در آمریکا: 2026304803

کردیت اسکور برای واجد شرایط شدن جهت دریافت وام و گرفتن بهترین نرخ بهره وام بسیار مهم است. و آنچه که خریداران مسکن در مورد امور مالی خود انجام می دهند تا مقدمات فرآیند درخواست وام مسکن را فراهم نمایند می تواند تأثیر زیادی در بالا یا پایین بودن کردیت اسکور آنها داشته باشد.

مسکن آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در وبسایت magazine.realtor، در مورد تأثیر دریافت وام از طریق Home Equity به نکاتی اشاره می کند.

با افزایش سریع قیمت مسکن در طی سال گذشته، صاحبان خانه دارای سهم (Equity) زیادی از مسکن خود شدند و برخی وسوسه می شوند که از بخشی از آن برای مقاصد دیگری مانند پروژه های بازسازی، هزینه های پزشکی یا دلایل دیگر استفاده نمایند.

محققان شرکت وام دهنده LendingTree، بیش از 500 درخواست وام مسکن در 40 مورد از بزرگترین کلانشهرها را مورد تجزیه و تحلیل قرار دادند تا از نوع تأثیری که می توانند بر کردیت اسکور داشته باشند، آگاه شوند.

کردیت اسکور بسیاری از وام گیرندگان پس از دریافت وام از طریق سهم خود از خانه شان، کاهش می یابد. اما تجزیه و تحلیل انجام گرفته توسط شرکت LendingTree نشان می دهد که این کاهش تقریباً اندک است و کردیت اسکور آنها معمولاً در کمتر از یکسال بهبود می یابد.

این مطالعه نشان می دهد که کردیت اسکور به طور متوسط 96 روز طول می کشد تا پس از دریافت وام از طریق Home equity به سطح پیش از دریافت وام بازیابی شده و بهبود یابد. در مناطق خاصی از ایالات متحده ممکن است تأثیر کمتری بر کردیت اسکور پس از دریافت یک وام از طریق Home equity نسبت به مناطق دیگر دیده شود.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: magazine.realtor

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.