MaskanUSA . مسکن آمریکا
سایت " مسکن آمریکا MaskanUSA " یک پروژه مستقل برای بهبود سطح کیفی و رفع نیاز جامعه فارسی زبانان آمریکا در زمینه مسکن می باشد00.

حقایقی را که خریداران جوان مسکن در آمریکا باید بشنوند.

مشاوره رایگان خرید و فروش خانه در آمریکا: 2026304803

برای بسیاری از خریداران جوان مسکن یا کسانی که برای اولین بار خانه می خرند، خرید خانه می تواند ترسناک باشد. یک نظر سنجی که اخیراً انجام شده نشان داده است که برخی از خریداران مسکن که سن آنان بین 25 الی 40 سال است، احتمالاً از روند خرید خانه و آنچه استطاعت خرید آن را دارند مطمئن نیستند.

مسکن آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در وبسایت keepingcurrentmatters، در مورد استطاعت و پتانسیل خرید مسکن برای جوانان توضیحاتی را ارائه می دهد.

یافته های این نظرسنجی به قرار زیر است:

  • 1 نفر از هر 4 نفر پتانسیل خرید خود را به میزان 150,000 دلار یا بیشتر، کم برآورد کردند.
  • 1 نفر از هر 4 نفر افزایش ارزش ملک را به میزان 100,000 دلار یا بیشتر، کم برآورد کردند.
  • 47 درصد نمی دانند نرخ خوب و مناسب بهره وام مسکن چیست

از آنجا که جوانان احساس عدم اطمینان در مورد استطاعت خود جهت خرید مسکن می کنند، بسیاری از آنها از جستجو برای خانه مأیوس و دلسرد شده اند، یا بدتر از آن، به این نتیجه رسیده اند که خرید خانه مناسب آنها نیست و هرگز شروع به جستجوی خانه ای برای خریدن نمی کنند.

اگر علاقه مند به خرید خانه هستید اما مطمئن نیستید از کجا شروع کنید، در اینجا سه مفهوم اصلی در مورد مالکیت خانه آورده شده است که باید قبل شروع کار آنها را درک کنید.

1- آنچه در مورد پیش پرداخت خرید خانه باید بدانید.

پس انداز کردن به منظور تهیه پیش پرداخت خرید خانه گاهی اوقات به عنوان یکی از بزرگترین موانع خریداران مسکن تلقی می شود، اما لزوماً اینگونه نیست. چنان که  Freddie Mac می گوید:

اعتقاد بر این است که زیان آورترین افسانة پیش پرداخت که روند خرید خانه را پیش از شروع متوقف می کند، این است که میزان پیش پرداخت ضرورتاً باید 20 درصد باشد.

بر اساس آخرین گزارش انجمن مشاوران املاک (NAR)، متوسط پیش پرداخت خانه های خریداری شده بین ماه جولای سال 2019 و ماه ژوئن سال 2020 تنها 12 درصد بود. هنگامی که سن را در نظر می گیریم و لحاظ می کنیماین میزان حتی کمتر است، برای خریداران خانه در محدوده سنی 22 تا 30 سال، میزان متوسط پیش پرداخت فقط 6 درصد بود.

2- ممکن است بیش از آنچه فکر می کنید استطاعت خرید خانه را داشته باشید.

کار کردن از راه دور، ورزش و به طور کلی گذراندن وقت در خانه بیش از هر زمان دیگر، آنچه که بسیاری از افراد در فضای زندگی خود به دنبال آن هستند را تغییر داده است. با این حال، برخی از خریداران جوان خانه احساس نمی کنند که خانه ای متناسب با نیازهای روزافزون آنها وجود داشته باشد، برای همین تصمیم گرفته اند که به اجاره نشینی ادامه دهند. این بدان معناست که آنها برخی از مزایای طولانی مدت داشتن خانه را از دست خواهند داد. همانطور که مقاله اخیر NAR اشاره می کند:

این نظرسنجی نشان می دهد که بسیاری از جوانان بزرگسال در برآورد میزان پولی که برای خرید خانه نیاز دارند اشتباه می کنند. افراد بین 25 الی 40 سال در برآورد قیمت خانه ای را که اکنون استطاعت خرید آن را دارند، میزان بهره وامی که برای یک وام مسکن 30 ساله پرداخت خواهند کرد، و میزان افزایش قیمت خانه به طور متوسط در طی 10 سال اشتباه می کنند و خود را دست کم می گیرند.

دانستن این که در هنگام شروع فرآیند خرید خانه استطاعت خرید خانه با چه قیمتی را دارید بسیار حیاتی است که می تواند مسیر شما را از اجاره کردن خانه به خرید خانه تغییر دهد.

3- هر چه بیشتر صبر کنید استطاعت شما برای مالکیت خانه کمتر خواهد شد.

سرانجام، با افزایش نرخ بهره وام مسکن همراه با افزایش قیمت مسکن، تأخیر در خرید خانه می تواند هزینه های بعدی را برای شما بسیار بیشتر کند. سام خاطر (Sam Khater)، اقتصاددان ارشد در Freddie Mac خاطر نشان می کند:

با پیشرفت و بهبود اقتصاد و بالا رفتن تورم، انتظار داریم که نرخ ها در نیمه دوم سال به طور مداوم افزایش یابد.

بیشتر کارشناسان پیش بینی می کنند که نرخ بهره وام در ماه های آینده افزایش یابد و حتی کمترین افزایش نیز می تواند بر قدرت خرید شما تأثیر بگذارد. اگر در فکر خرید خانه هستید، دیگر فرصتی مانند زمان حال وجود ندارد.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: keepingcurrentmatters.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.