MaskanUSA . مسکن آمریکا
سایت " مسکن آمریکا MaskanUSA " یک پروژه مستقل برای بهبود سطح کیفی و رفع نیاز جامعه فارسی زبانان آمریکا در زمینه مسکن می باشد00.

مهلت ممنوعیت بازستانی ملک در آمریکا رو به اتمام است، کاخ سفید وعده کمک بیشتری داده است.

مشاوره رایگان خرید و فروش خانه در آمریکا: 2026304803

مهلت قانونی برای عدم بازستانی ملک برای وام های مسکن تحت حمایت دولت فدرال، که در آغاز همه گیری بیماری آغاز شد، در تاریخ 31 جولای منقضی می شود. بیش از 1.5 میلیون صاحب خانه به طور جدی در بازپرداخت اقساط وام خود غفلت کار باقی مانده و عقب افتاده اند. به این معنا که طبق داده های شرکت Black Knight، حداقل 90 روز از بازپرداخت های خود عقب هستند. این میزان معادل 2.9 درصد از دارندگان وام های مسکن ایالات متحده می باشد.

مسکن آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در وبسایت magazine.realtor، در مورد اقدامات جدید در نظر گرفته شده در آمریکا برای صاحبخانه هایی که از برنامه فوربرنس خارج می شوند، توضیحاتی را ارائه می دهد.

کاخ سفید اخیراً انجام اقدامات دیگری را برای کمک به صاحب خانه های درگیر این مسئله جهت جلوگیری از بازستانی ملک آنها در هنگام بیرون آمدن از برنامه فوربرنس اعلام کرده است. وام گیرندگان دارای وام های مسکن فدرال شامل وام هایVA، FHFA، FHA، و USDA می توانندمدت زمان وام های خود را افزایش دهند و نرخ بهره کمتری را Lock نمایند. وزارت مسکن و شهرسازی این امکان را به وام دهندگان می دهد که به همه وام گیرندگان واجد شرایط به میزان 25 درصد اصل و سود وام را کاهش دهند.

مهلت فوربرنس مربوط به همه گیری بیماری به برخی از صاحبان خانه اجازه داده تا تا بازپرداخت وام خود را تا 18 ماه به تعویق بیاندازند. باب بروکسمیت (Bob Broeksmit)، رئیس و مدیر عامل انجمن بانکداران وام مسکن اظهار داشت: کمک فوق العاده به صاحبان خانه که از برنامه فوربرنس بیرون می آیند، گام مهم دیگری است که به مردم این فرصت را می دهد که خانه های خود را نگهدارند و در آن بمانند.

اداره حمایت مالی از مصرف کننده، وام دهندگان را نسبت به بازستانی ملک در سال جاری بدون این که ابتدا با صاحبخانه تماس بگیرند و تعیین کنند که آیا واجد شرایط برای اصلاح و تغییر وام یا ارائه بهره وام کمتر هستند یا خیر، محدود کرده است. بر طبق اعلام Urban Institute هفتاد و پنج درصد از وام های مسکن تحت حمایت و پشتیبانی دولت فدرال می باشد.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: magazine.realtor

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.