علت افزایش مبلغ صورتحساب مربوط به گرمایش خانه در آمریکا چیست؟

قبوض مربوط به گرمایش خانه در زمستان امسال بسیاری از صاحبان خانه را در شوک قرار داده است. افزایش هزینه سوخت باعث شده است که قبوض مربوط به گرمایش خانه در زمستان امسال از 5 درصد به 50 درصد افزایش یابد، هشداری که آژانس های فدرال در پاییز گذشته داده بودند. با این حال، در برخی مناطق مبلغ قبوض گرمایشی بالاتر از حد پیش بینی شده می باشد.

مسکن آمریکا با انتخاب مقاله منتشر شده در وبسایت magazine.realtor، در مورد افزایش مبلغ قبوض مربوط به گرمایش خانه در آمریکا، به نکاتی اشاره می کند.

مجله پول (Money Magazine)، با صاحبان خانه هایی که گزارش دادند مبلغ قبض های مربوط به گرمایش خانه در مینه سوتا دو برابر شده است، صحبت کرد، در حالی که ساکنان وایومینگ گفتند قبض های گرمایش آنها 100 دلار یا بیشتر در مقایسه با یکسال گذشته افزایش یافته است. تأمین کنندگان گاز طبیعی در میسوری، می سی سی پی و آلاباما گفتند که قیمت ها را در سال جاری 96 درصد افزایش دادند.

مگان مک فارلند (Megan McFarland)، سخنگوی Pacific Gas & Electric، به شبکه خبری NBC در کالیفرنیا گفت: “قیمت گاز طبیعی در سطح جهانی به شدت افزایش یافته است. “ما شاهد 90 درصد هزینه بالاتر نسبت به زمستان گذشته بوده ایم. ما از این وضعیت پولی به دست نمی آوریم.”

مجله پول (Money Magazine)، با استناد به داده های شورای دفاع از منابع طبیعی گزارش می دهد که بالا بودن مبلغ قبوض آب و برق می تواند به ویژه بر خانوارهای کم درآمد تأثیر بگذارد که مجبورند سه برابر بیشتر از بقیه مردم درآمد خود را صرف هزینه های مربوط به انرژی کنند. برنامه هایی برای کمک به ساکنان کم درآمد خانه ها جهت پرداخت قبوض انرژی در دسترس هستند.

 

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: magazine.realtor

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.