استفاده از مالیات مسترد شده جهت دستیابی به هدف مالکیت خانه درسال جاری

مسکن آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در وبسایت keepingcurrentmatters، پیشنهاداتی برای استفاده از مبلغ مالیات پس داده شده برای خرید یا فروش خانه ارائه می دهد.

هر پولی را که از مالیات خود پس می گیرید می تواند به شما در رسیدن به اهدافتان کمک کند. استفاده از مالیات مسترد شده یک تاکتیک رایج هم برای خریداران و هم فروشندگان خانه است. شرکت SmartAsset تخمین می زند که یک آمریکایی به طور متوسط امسال 2,897 دلار مالیات پس داده شده دریافت خواهد کرد. نقشه زیر برآورد دقیق تری را بر اساس ایالت ارائه می دهد:

اگر امسال مالیات مسترد شده دریافت می کنید، در اینجا چند نکته برای کمک به خرید یا فروش خانه آورده شده است.

چگونه خریداران خانه می توانند از مالیات بازپس گرفته شده خود استفاده کنند؟

  • افزایش مبلغ پیش پرداخت: اگر پس انداز برای مبلغ پیش پرداخت خود را شروع نکرده اید، اجازه دهید مبلغ مالیاتی که پس می گیرید این روند را آغاز نماید. و اگر از قبل سرمایه ای برای این کار دارید، پولی که پس می گیرید می تواند شما را به هدفتان نزدیکتر کند.
  • پرداخت هزینه بازرسی منزل: بازرسی خانه می تواند با کمک به تعیین وضعیت خانه، شما را از دردسرهای زیادی نجات دهد. به عنوان یک خریدار، معمولاً شما مسئول پرداخت هزینه بازرسی خواهید بود و این قطعاً ارزش سرمایه گذاری را دارد.
  • پس انداز برای پرداخت هزینه های بستن قرارداد خرید خانه: هزینه های بسته شدن قرارداد خرید خانه هزینه هایی هستند که باید پس از فرا رسیدن زمان مزیور آنها را پرداخت نمایید. آنها به طور متوسط بین 2 تا 5 درصد از قیمت خرید خانه هستند.

موارد ذکر شده یک شروع عالی می باشد، اما تمام هزینه هایی که ممکن است با آن مواجه شوید نمی باشد.

چگونه فروشندگان خانه می توانند از مالیات بازپس گرفته شده خود استفاده کنند؟

اگر صاحب خانه ای هستید و قصد دارید در بهار امسال خانه خود را بفروشید، مالیاتی که پس می گیرید می تواند به شما کمک کند تا مطمئن شوید خانه شما آماده قرار گرفتن در لیست فروش است.

  • انجام بازسازی های کوچک و ارتقاء اندک خانه: رسیدگی به پروژه های کوچک یا افزایش جذابیت به طور محدود برای کمک به برجسته تر شدن خانه شما در نظر خریداران.
  • انجام تعمیرات: اگر چیزی در خانه شما وجود دارد که نیاز به تعمیر دارد، انجام این تعمیرات یکی دیگر از استفاده های عالی از این پول است.
  • خرید خانه بعدی خود: می توانید از مالیاتی که پس می گیرید برای کمک به پرداخت هزینه های خرید خانه بعدی خود استفاده کنید.

البته مهم است که قبل از انجام هر پروژه ای با مشاور املاک مورد اعتماد خود صحبت کنید. آنها به شما اطمینان خواهند داد که می توانید روی مناطقی از خانه تمرکز کنید که به شما کمک می کند بهترین قیمت ممکن را هنگام فروش دریافت نمایید.

 

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: keepingcurrentmatters.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.