سرعت افزایش مالیات بر املاک در آمریکا چقدر است؟

مسکن آمریکا با انتخاب مقاله منتشر شده در وبسایت magazine.realtor، اخبار مربوط به سرعت افزایش مالیات در آمریکا را به اطلاع شما همراهان گرامی می رساند.

میزان متوسط مالیات بر املاک برای خانه های تک خانوار در سال 2021 با کمترین سرعت در 5 سال گذشته افزایش یافت.بر اساس گزارش جدید شرکت داده های املاک و مستغلات ATTOM Data Solutions، مالیات ها در سال گذشته 1.8 درصد افزایش یافت و از 3,719 دلار در سال 2020 به 3,785 دلار در سال 2021 در سراسر آیالات متحده آمریکا رسید.

ریک شارگا (Rick Sharga)، معاون اجرایی بخش هوش بازار در شرکت ATTOM Data Solutions می گوید: “جای تعجب نیست که مالیات بر ملک در سال 2021 افزایش یابد، سالی که قیمت مسکن در سراسر کشور 16 درصد افزایش یافت. “در واقع شگفتی واقعی این است که افزایش مالیات خیلی بالا نبوده است، که نشان می دهد ارزیابی های مالیاتی از افزایش ارزش ملک عقب مانده است و احتمالاً در سال 2022 به افزایش خود ادامه خواهد داد.”

این گزارش نشان می دهد که نرخ های مؤثر در سال گذشته حتی با افزایش مبلغ کل مالیات ها کاهش یافت، زیرا ارزش خانه ها به طور قابل توجهی سریع تر از مالیات ها در سراسر کشور افزایش یافت.

 

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: magazine.realtor

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.