MaskanUSA . مسکن آمریکا
سایت " مسکن آمریکا MaskanUSA " یک پروژه مستقل برای بهبود سطح کیفی و رفع نیاز جامعه فارسی زبانان آمریکا در زمینه مسکن می باشد00.

چه چیزی باعث افزایش مداوم قیمت خانه در آمریکا می شود؟

اگر به فکر خرید یک خانه هستید، احتمالاً می خواهید بدانید که برای بقیه سال چه اتفاقی برای قیمت خانه خواهد افتاد.

مسکن آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در وبسایت keepingcurrentmatters، وضعیت قیمت خانه در آینده را شرح می دهد.

در حالی که کارشناسان می گویند رشد قیمت خانه به دلیل تغییر بازار تعدیل خواهد شد، انتظار می رود افزایش قیمت خانه همچنان ادامه داشته باشد. این بدان معناست که قیمت مسکن کاهش نخواهد یافت. در اینجا نگاهی به دو دلیل اصلی که کارشناسان پیش بینی می کنند ادامه رشد قیمت مسکن است یعنی عرضه و تقاضا می اندازیم.

در حالی که قیمت خانه در حال رشد است، عرضه مسکن همچنان کم است.

با وجود این که امسال با تعدیل بازار موجودی خانه در حال افزایش است، عرضه خانه همچنان کم است. نمودار زیر به توضیح این داستان کمک می کند که چرا هنوز تعداد خانه های کافی در بازار امروز وجود ندارد. از داده های سرشماری برای نشان دادن تعداد خانه های تک خانوار که در آمریکا ساخته شده اند، استفاده می کند و تا به دهه 1970 بر می گردد.

نوارهای آبی نشان دهنده سالهای منتهی به بحران مسکن در سال 2008 است. همانطور که نمودار نشان می دهد، درست قبل از سقوط، خانه سازی به طور قابل توجهی افزایش یافته است. به این دلیل که تقاضای خریدار به دلیل استانداردهای ضعیف وام دهی که افراد بیشتری را قادر می سازد واجد شرایط برای دریافت وام مسکن شوند، بسیار بالا بود.

عرضه بیش از حد منازل برای فروش منجر به کاهش قیمت ها در طول سقوط شد و برخی از سازندگان خانه از این صنعت خارج شدند و کسب و کار خود را تعطیل کردند، و این منجر به یک دوره طولانی ساخت کم خانه های جدید شد. و حتی از آنجایی که خانه های جدید بیشتری در سال جاری و سال های آینده ساخته می شوند، این چیزی نیست که بتوان یک شبه آن را حل کرد. ساخت خانه های کافی برای رفع کسری زیرساخت هایی که در 14 سال گذشته رخ داده است، زمان می برد.

افرادی که بین سالهای 1981 تا 1996 متولد شده اند (Millennials)، تقاضای پایدار برای خرید خانه را ایجاد کرده و پیش می رانند.

آشفتگی بازار در طول همه گیری بیماری به این دلیل است که تقاضای بیشتری نسبت به تعداد خانه های فروشی وجود داشت. این امر باعث شد تا قیمت خانه افزایش یابد زیرا خریداران برای خانه های موجود با یکدیگر رقابت می کردند. و در حالی که تقاضای خریدار امروز در پاسخ به نرخ های بالاتر بهره وام مسکن تعدیل شده است، داده ها به ما می گویند که تقاضا همچنان توسط نسل بزرگ Millennials که در سال ها اوج خرید خانه شان پیر می شوند هدایت می شود (به نمودار زیر توجه نمایید):

اودتا کوشی (Odeta Kushi)، معاون و اقتصاددان شرکت First American توضیح می دهد:

“… نسل Millennials همچنان به ادامه دوران گذار از خرید خانه اول خود می روند و نیروی محرکه تقاضای بالقوه مالکیت خانه در سال های آینده باقی خواهند ماند.

ترکیب تقاضای نسل Millennials برای خرید خانه و عرضه کم مسکن همچنان به افزایش قیمت مسکن کمک می کند. همانطور که وبسایت Bankrate می گوید:

به هر حال ، عرضه خانه های فروشی نزدیک به پایین ترین حد خود باقی می ماند. و در حالی که جهش در نرخ بهره وام مسکن تا حدودی تقاضا برای خرید مسکن را کاهش داده است، تقاضا همچنان از عرضه پیشی می گیرد، و این به دلیل ترکیبی از ساخت و ساز کم خانه های جدید و تشکیل خانواده توسط توسط تعداد زیادی از نسی Millennials می باشد.

این امر برای قیمت خانه ها به چه معناست.

اگر فکر می کنید که ارزش خانه کاهش پیدا می کند، مطمئن باشید که کارشناسان افزایش مداوم قیمت مسکن را به لطف عدم تعادل عرضه و تقاضا پیش بینی می کنند. این بدان معناست که قیمت خانه کاهش نخواهد یافت.

 

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: keepingcurrentmatters.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.