آمار بازار مسکن در شهر سانفرانسیسکو در ایالت کالیفرنیا

مسکن آمریکا، با انتخاب گزیده ای از داده های سایت زیلو، آماری در ارتباط با بازار مسکن در شهر سانفرانسیسکو در ایالت کالیفرنیا را ارائه می دهد.

میانه ارزش خانه در سانفرانسیسکو 1,353,500$ می‌باشد. طبق گزارش زیلو ارزش خانه‌های سانفرانسیسکو طی ۱۲ ماه گذشته به میزان 2.9 درصد افزایش داشته، و پیشبینی می شود که میزان 1.4 درصد افزایش را طی ساله آینده شاهد باشیم. میانه ارزش خانه‌ها به ازای هر اسکور فوت 1,068 دلار می‌باشد که به نسبت سایر مناطق متروپولیتن سانفرانسیسکو-اوکلند-هیورد بیشتر است (501$). میانه میزان اجاره در سانفرانسیسکو 4,500$ می‌باشد که از میزان اجاره در مناطق متروپولیتن سانفرانسیسکو-اوکلند-هیورد-بالاتر است (3,300$).

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

گردآورنده: مسکن آمریکا l منبع آمار: زیلو

ثبت رایگان آگهی (همخانه و اجاره)   فیسبوک ما  به تلگرام ما بپیوندید
مطالب ارائه شده در این سایت توصیه ای جهت خرید، فروش و یا سرمایه گذاری نمی باشد. اطلاعات همانگونه که هستند و با ذکر منبع منتشر می شوند. بهتراست با وکیل و یا مشاور خبره مشورت کنید. مسولیت لینکها و محتوای سایتهای معرفی شده بر عهده "مسکن آمریکا" نمی باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن