MaskanUSA . مسکن آمریکا
سایت " مسکن آمریکا MaskanUSA " یک پروژه مستقل برای بهبود سطح کیفی و رفع نیاز جامعه فارسی زبانان آمریکا در زمینه مسکن می باشد00.

تقاضای زیاد برای خرید خانه های کوچک در آمریکا

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

فیلم ها، برنامه های تلویزیونی و افراد مشهور غالبا به مردم آرزوی داشتن خانه های بزرگ را تبلیغ می کنند، اما واقعیت برای اغلب مردم چیز دیگریست. مسکن آمریکا، با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در سایت keepingcurrentmatters، اخبار زیر را به شما تقدیم می کند.

بر طبق اظهارات Yahoo Finances، از سال 2015، مساحت خانه های تازه ساخته شده رو به کاهش می باشد. انتظار داریم این روند در سال 2020 ادامه یابد، که از ترکیب روندهای اقتصادی و جمعیتی نشات می گیرد.

  • چرا اکنون خانه های کوچکتر مورد توجه می باشند؟

عوامل اصلی برای این تقاضا عبارتند از:

  • بسیاری از خریداران جوان بیان کرده اند که خانه های متراکم تر و شهری را ترجیح می دهند زیرا به امکانات موجود دسترسی بیشتری دارند.
  • امروزه افراد مسن تر به داشتن خانه های کوچکتر، بدون نیاز به تعمیرات زیاد و دارای دسترسی بیشتر و راحت تر (تعداد پله های کمتر) تمایل دارند و به خانه های جدید نقل مکان می کنند.

[the_ad id=”20216″]

با افزایش این دو گروه جمعیتی در بازار، تقاضا برای این نوع از خانه ها در حال افزایش می باشد. اگر شما صاحب خانه ای با ابعاد کوچک هستید، اکنون زمان بسیار خوبی برای فروش است زیرا تقاضا برای چنین خانه هایی در بازار رو به افزایش است.

  • نتیجه

تقاضا برای خانه های کوچکتر در طول سال 2020 رو به افزایش خواهد بود. با یک متخصص املاک و مستغلات محلی تماس بگیرید تا در مورد اینکه وضعیت خانه های موجود در محله شما چگونه می باشد، صحبت کنید. شاید زمان آن رسیده است تا شما از این روند سود ببرید!

[the_ad id=”19431″]

[the_ad id=”20207″]

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: keepingcurrentmatters.com

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.