MaskanUSA . مسکن آمریکا
سایت " مسکن آمریکا MaskanUSA " یک پروژه مستقل برای بهبود سطح کیفی و رفع نیاز جامعه فارسی زبانان آمریکا در زمینه مسکن می باشد00.

چرا اکنون می تواند زمان ایده آل برای خرید مسکن در آمریکا باشد

مشاوره رایگان خرید و فروش خانه در آمریکا: 2026304803

مسکن آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در وبسایت forbes، در مورد خرید مسکن در شرایط فعلی به نکات زیر اشاره می کند.

در حالی که هیچ کسی واقعاً نمی تواند چرخه بازار را پیش بینی کند، اما از نظر تاریخی تقریباً هر 10 سال یک بار وارد مرحله رکود می شویم. اکنون بیش از 12 سال از زمان رکود اقتصادی بزرگ گذشته است. رکود سال 2008 که به دلیل بحران وام های مسکن بی پشتوانه اتفاق افتاد، 18 ماه به طول انجامید.

برخلاف تصور، بحران ناشی از کرونا یک مورد متفاوت است که به سیستم معاملات املاک و مستغلات مربوط نمی شود. این مشکل به بانک های بزرگ و غیره ربط دارد. با نگاهی به رکود اقتصادی بزرگ درمی یابیم که سقوط و فروپاشی بانک های بزرگ (برای مثال، برادران لهمن Lehman Brothers) بیش از یک سال طول کشید. به طور مشابه، در نتیجه رکود اقتصادی بزرگ، سقوط حدود 50 درصد از سهام بورس بیش از دو سال طول کشید. در آن هنگام، ضربه شدیدی به بورس سهام در کمتر از یک ماه وارد شد که واقعاً بی سابقه بود.

توجه به این نکته مهم است که بین رکود اقتصادی و بحران مسکن همیشه یک ارتباط و همبستگی وجود ندارد. حتی بسیاری از ما که رکود اقتصادی بزرگ 2008 را تجربه کرده ایم تصور می کنیم که قیمت خانه در بازار معاملات املاک امروز به طریقی هماهنگ به کمترین قیمت خواهد رسید. به خاطر داشته باشید که بازار مسکن قوی و انعطاف پذیر است. همه به مکانی برای زندگی احتیاج دارند و در رکودهای قبلی (غیر از سال 2008)، قیمت مسکن در واقع افزایش یافته یا ثابت مانده است. پیش بینی می شود شرایط فعلی می تواند به کاهش قابل توجهی در ارزش ملک در کوتاه مدت منجر شود، حداقل در بازارهایی که بیش از حد تورم دارند (به عنوان مثال، فلوریدای جنوبی و لاس وگاس).

با این حال، هنگامی که بازار، موجودی کمی داشته باشد (همانطور که تاکنون در اثر بحران فعلی ایجاد شده است و بسیاری از فروشندگان املاک خود را از بازار خارج می کنند)، همراه با نرخ بهره پایین وام مسکن، باز هم به نظر می رسد که یک بازار بسیار رقابتی وجود دارد که باید قیمت ها را نسبتاً ثابت نگه دارد تا زمانی که خطر ویروس بگذرد.

البته این احتمال را نیز نباید فراموش کرد که وام دهندگان با ادامه در “چشم پوشی از پرداخت وام مسکن” یا Forbearance، از نظر مالی تحت فشار قرار گیرند، و این می تواند به ارائه وام های کمتری در آینده برای خریداران احتمالی خانه شود، که این امر می تواند تا حدی عاملی برای کاهش قیمت خانه ها بشود.

صرف نظر از اینکه به جای ترس از این بازار یا آنچه ممکن است در آینده نزدیک رخ بدهد، توصیه می شود از این زمان برای به خرید ملک استفاده کنید. نرخ سود وام مسکن به طور باورنکردنی کم است. بسیاری از فروشندگان مایل به مذاکره با خریداران هستند و مشتاق به فروش خانه های موجود خود می باشند.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: forbes.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.