چگونه با برنامه های کمک پیش پرداخت در آمریکا خانه دار شدن راحت تر می شود

مشاوره رایگان خرید و فروش خانه در آمریکا: 2026304803

بسیاری از افراد هم اکنون مایلند از نرخ سود کم وام مسکن در بازار استفاده کنند و خانه بخرند. با این حال ، طبق نظرسنجی اخیر که Sparks Research انجام داده است مشخص شد که 20 درصد از خانه اولی ها، در زمینه مالی به کمک و مشاوره نیاز دارند. همچنین بسیاری از افراد هنوز مبالغ کافی برای پیش پرداخت پس انداز نکرده اند و به کمک نیاز دارند.

مسکن آمریکا، با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در وبسایت keepingcurrentmatters، مطلب زیر را به شما تقدیم می کند.

شاید نمی دانید که طرح های کمکی زیادی در سطح ایالتی و منطقه ای وجود دارد که در تهیه مبلغ پیش پرداخت به افراد کمک می کنند. Down Payment Resources به تازگی در بخشنامه سه ماهه سوم سال 2020، اعلام کرده است که تعداد کل برنامه های موجود در این زمینه 2,340 برنامه است و در حال حاضر 81.1 درصد آنها برای خریداران بودجه دارند.”

  • برنامه های کمک پیش پرداخت فقط مختص خانه اولی ها نیست

بخاطر داشته باشید که این برنامه ها فقط مختص خانه اولی ها نیست. به عنوان مثال، اگر اکنون از خانه کار می کنید، ممکن است به فکر نقل مکان به خانه ای بزرگ تر با قیمتی مناسب تر باشید. Lawrence Yun، اقتصاددان ارشد National Association of Realtors (NAR) (NAR) می گوید: “وام USDA که برای خرید خانه در مناطق روستایی تعلق می گیرد، نیازی به پیش پرداخت ندارد. افرادی که از خانه کار می کنند می توانند با استفاده از این نوع وام ها در شهر های کوچک تر و با قیمت های خیلی مناسب خانه بخرند.”

اگر مقرون به صرفه بودن برایتان در اولویت است و می خواهید برای مدت طولانی از خانه کار کنید، شاید خانه مناسب شما در منطقه ای باشد که هنوز آن جا را بررسی  نکرده اید و برنامه کمک به خرید آن هم در دسترس است.

اگر می خواهید درباره برنامه های کمک پیش پرداخت بیشتر بدانید، به وبسایت Down Payment Resource مراجعه کنید. مشاور املاک می تواند به شما کمک کند که بهترین گزینه را انتخاب کنید.

  • کلام آخر

به لطف طیف وسیعی از برنامه های کمک پیش پرداخت، گزینه های مقرون به صرفه ای برای خریداران مشتاق خانه وجود دارد. اطلاعات کافی در مورد خرید خانه به دست آورید و با متخصصان تماس بگیرید تا خانه رویایی خود را بخرید.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: keepingcurrentmatters.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.