آیا قصد خرید اولین خانه خود در آمریکا را دارید؟ این سه مورد را در نظر داشته باشید

مشاوره رایگان خرید و فروش خانه در آمریکا: 2026304803

خرید خانه، یک اقدام بسیار مهم است و خریدی است که اگر اشتباه انجام شود، می تواند مشکلات اساسی برای شما ایجاد کند. با این حال، مراحلی وجود دارد که می توانید برای اطمینان از صحیح بودن فرآیند کار خرید خانه، این اقدامات را انجام بدهید. انجام این کارها تضمین نمی کند که فرآیند خرید خانه توسط شما به خوبی پیش برود، اما انجام این اقدامات فرصت بسیار بهتری برای داشتن یک تجربه خوب در مورد خرید خانه به شما خواهد داد.

مسکن آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در وبسایت fool، نکاتی را در مورد خرید اولین خانه برای شما همراهان گرامی شرح می دهد.

1- به منابع مالی و قدرت خرید خود توجه داشته باشید

این موضوع که شما می توانید منزل خود را به چه قیمتی خریداری کنید، توسط سه عامل زیر تعیین می شود:

(1) درآمد شما

(2) کردیت اسکور شما

(3) این موضوع که چه مقدار پول می توانید برای خرید خانه در نظر بگیرید

وام دهندگان بالقوه همه جنبه های مالی شما را بررسی می کنند. کردیت اسکور شما، یک عامل اصلی در این مورد خواهد بود، و شما تا حدودی کنترل لازم را بر روی کردیت اسکور خودتان دارید. پرداخت بدهی مربوط به کردیت کارت، کردیت اسکور شما را بهبود خواهد بخشید. همچنین، این موضوع مهم است که از باز کردن هر گونه حساب کردیتی جدید یا گرفتن وام در طی دوره قبل از اقدام برای دریافت وام مسکن، خودداری کنید.

میزان درآمد و پیش پرداخت شما نیز یک عامل اصلی برای وام دهندگان خواهد بود. بیشتر وام دهندگان

می خواهند اطمینان حاصل کنند که هزینه مسکن شما بیش از 28 درصد از کل درآمد ماهانه شما را در بر نمی گیرد. بنابراین، با کنار گذاشتن پول بیشتر به عنوان پیش پرداخت، می توانید مبلغ بازپرداخت مربوط به اقساط وام مسکن خود را کاهش بدهید.

هیچ یک از قوانین مربوط به اعطای وام به طور مطلق نیستند، اما شما باید درک کاملی از مشخصات وام دهندگان و میزان تمایل آنها برای وام دادن به شما داشته باشید. همچنین، انجام این موضوع باعث ایجاد  صرفه جویی در وقت شما خواهد شد، زیرا شما به خانه های زیادی که واقعاً توانایی مالی لازم برای خرید آنها را ندارید، توجه نخواهید کرد.

2- به این موضوع توجه داشته باشید که شما چه نوع منزلی می خواهید

در حالی که شما قبلاً هرگز خانه ای خریداری نکرده اید، و تنها در یک خانه زندگی کرده اید، احتمالاً چند بازدید از چند خانه، باید به شما ایده لازم در مورد اینکه ارجحیت های شما چیست را بدهد. آیا شما به تعداد مشخصی حمام یا اتاق خواب نیاز دارید که حتماً باید آنها را داشته باشید؟ آیا محله ای وجود دارد که می خواهید در آن زندگی کنید یا مکانی وجود دارد که شما می خواهید به آن نزدیک باشید؟

همچنین شما باید این موضوع را در نظر بگیرید که چه نوع ملکی را می خواهید. آیا زندگی در یک خانه مخصوص تک خانوار را ترجیح می دهید یا اینکه یک آپارتمان در یک مجتمع مسکونی بیشتر مورد پسند شما است؟ هرچه شما بیشتر انعطاف پذیر باشید، انتخاب های بیشتری نیز در مورد خرید منزل خواهید داشت.

3- یک نماینده املاک و مستغلات برای خرید خانه پیدا کنید

انتخاب یک نماینده املاک و مستغلات کمی شبیه به یک قرار ملاقات است که در آن می توانید قبل از انتخاب نماینده خود بیش از یک نماینده املاک را ملاقات نمایید. شما می توانید این کار را با دیدن خانه های لیست شده توسط یک نماینده املاک خاص و اقدام برای شناخت لازم در مورد او انجام بدهید. در بسیاری از موارد، آشنایان شما نمایندگان املاکی که با آنها کار کرده اند را نیز به شما پیشنهاد می دهند، یا ممکن است در زمینه خرید و فروش املاک، بستگانی داشته باشند، که آنها را به شما معرفی کنند.

شما فردی را می خواهید که با آرامش خیال با او کار کنید و نیاز شما را در اولویت خود قرار بدهد. بنابراین، توصیه می شود شخصی را پیدا کنید که بیش از هر چیز دیگر بر روی پیدا کردن یک منزل مناسب برای شما تمرکز کند.

احتمالاً اولین منزل شما، منزل همیشگی شما باقی نخواهد ماند  

احتمالاً، اولین خانه شما خانه ای نخواهد بود که تا آخر عمر در آن زندگی کنید. بنابراین، بر روی مسائلی  تمرکز کنید که اکنون نیازهای شما را برآورده می کند و متناسب با بودجه شما است و جایی است که حداقل برای چند سال در آن راحت خواهید بود. همچنین، تا حدی آن را با معیارهای مورد نظر خود سازگار نمایید، زیرا یافتن یک خانه کاملاً عالی بسیار دشوار است.

از طرف دیگر، تنها به این دلیل که این فرآیند می تواند ناامید کننده باشد، فوراً قانع نشوید و منزلی را که دوست ندارید خریداری نکنید. یک بازار مسکن فشرده می تواند کار را برای خریدارانی که برای اولین بار منزل می خرند، دشوار کند. تنها نکته مهم در اینجا این است که باید وقت صرف کنید، صبور باشید، تا جایی که می توانید آماده باشید و این اطمینان را داشته باشید که در نهایت منزل مناسب خود را پیدا خواهید کرد.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: fool.com

1 نظر
  1. جلیل می گوید

    باسلام وارزوی سلامتی برای شما تشکر زحمات شما بسیار عالی و مفید است مسکن امریکا ممنونم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.