صاحبان خانه تقریباً 20 درصد افزایش سهم از ملک خود (Home Equity) را در طی یک سال مشاهده کرده اند.

مشاوره رایگان خرید و فروش خانه در آمریکا: 2026304803

طبق گزارش جدید شرکت  CoreLogic یک شرکت تحقیقاتی در زمینه املاک و مستغلات، صاحبان خانه های دارای وام مسکن شاهد افزایش تقریباً 20 درصدی سهم خود از ملک خود (Home Equity) بوده اند.

مسکن آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در وبسایت magazine.realtor، در مورد افزایش سهم مالکان خانه از ملک خود توضیحاتی را به شما همراهان گرامی ارائه می دهد.

این مطالعه در سه ماهه اول سال 2021 نشان می دهد میزان متوسط سهمی را که یک صاحبخانه از ملک خود در طی سال گذشته به دست آورده است، حدود 33,400 دلار می باشد. ایالت های آیداهو، کالیفرنیا و واشینگتن به ترتیب با 70,900 دلار، 69,600 دلار و 65,800 دلار بیشترین افزایش سهم مالک خانه از ملک خود را داشته اند.

فرانک مارتل (Frank Martell)، رئیس و مدیرعامل شرکت CoreLogic اظهار می دارد که: ارزش سهم مالکان خانه از ملک خود در طی دهه گذشته بیش از دو برابر شده است و به عنوان یک سپر  و محافظ مهم برای بسیاری از چالش های مربوط به پاندمی شناخته شده است. این دستاوردها به یک ابزار مهم مالی تبدیل شده و اعتماد به نفس خریداران خانه را در بازار مسکن ایالات متحده افزایش داده است، به ویژه برای صاحبخانه های مسن و نسلی که بین سالهای 1946 تا 1964 به دنیا آمده اند که سالها افزایش قیمت را تجربه کرده اند.

انجمن ملی مشاوران املاک National Association of Realtors (NAR) اخیراً گزارش کرده است که متوسط قیمت فروش خانه های موجود برای انواع مسکن در ماه آوریل 341,600 دلار بوده است، که رکورد بالایی برای قیمت مسکن است. هر چهار منطقه اصلی ایالات متحده در ماه آوریل، افزایش سالانه دو رقمی را گزارش کردند.

صاحبان خانه هایی که در آستانه پایانه گزینه های فوربرنس خود در رابطه با پاندمی هستند اما هنوز در تلاشند تا بتوانند از پس بازپرداخت اقساط وام مسکن خود برآیند، ممکن است فروش مسکن خود را به عنوان گزینه ای پیش از بازستانی ملک خود در نظر بگیرند.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: magazine.realtor

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.