تفکر استراتژیک به عنوان یک خریدار خانه

فرآیند خرید خانه مانند بازی شطرنج نیازمند استراتژی و برنامه ریزی است. در هنگام شروع جستجو برای یافتن خانه چند نکته وجود دارد که باید در نظر داشته باشید تا مطمئن شوید که برنامه شما تا حد ممکن قوی می باشد.

مسکن آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در وبسایت keepingcurrentmatters، در مورد استراتژی که می توانید قبل از جستجو برای خرید خانه داشته باشید، توضیحاتی را ارائه می دهد.

دریافت نامه پیش تأییدیه (Pre-Approval) بهترین شروع برای خرید خانه است.

داشتن یک شروع عالی هنگام خرید خانه مهم است. و بهترین حرکتی که می توانید هنگام شروع جستجوی خانه خود انجام دهید این است که توسط یک وام دهنده از قبل مورد تأیید قرار بگیرید. احتمالاً قبلاً شنیده اید که این یک مرحله مهم است، اما پیش تأییدیه دقیقاً چیست و چه مزایایی برای شما دارد؟

همانطور که شرکت فردی مک (Freddie Mac) می گوید:

نامه پیش تأییدیه از جانب وام دهنده حداکثر پولی که شما واجد شرایط دریافت آن هستید را به شما می گوید. گرفتن نامه پیش تأییدیه یک ضمانت برای دریافت وام نیست، فقط بیان می کند که وام دهنده چقدر مایل است که به شما وام بدهد. این نامه پیش تأییدیه به شما امکان می دهد تا با اطمینان بیشتری به دنبال خانه بگردید و به فروشنده خانه نشان می دهد که شما یک خریدار جدی هستید.

خرید خانه یک کار تیمی می باشد نه یک تجربه تک نفره.

هر قدمی که برای استراتژی خود به عنوان خریدار خانه بر می دارید، در بازار مسکن امروز مهم است. چون نرخ بهره وام مسکن هنوز پایین است، اما در حال افزایش می  باشد. قیمت خانه بالا می رود و تعداد محدودی خانه برای فروش وجود دارد. اینها تنها چند متغیر کلیدی در بازار امروز هستند که باید برای آنها آماده باشید.

تیمی از متخصصان مانند مشاور املاک و مستغلات مورد اعتماد خود و یک وام دهنده در هر مرحله از راه داشته باشید تا مطمئن شوید که حرکت درست را انجام می دهید.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: keepingcurrentmatters.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.