چرا به راحتی می توانیم عاشق خانه دار شدن شویم؟

مهم نیست که بازار مسکن چگونه تغییر می کند، بعضی چیزها در مورد داشتن خانه وجود دارد که هرگز تغییر نمی کند. مانند مزایایی که می تواند ارائه دهد. هنگامی که صاحب خانه خود هستید، احتمالاً به دلیل راحتی و آسایشی که به شما می دهد و همچنین به این دلیل که فضایی است که واقعاً متعلق به شماست، به آن احساس دلبستگی می کنید.

مسکن آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در وبسایت keepingcurrentmatters، در مورد مالکیت خانه و اهمیت آن به نکاتی اشاره می کند.

در چند سال گذشته، ما به طور کامل معنای خانه های خود را درک کرده و غنیمت شمرده ایم زیرا بیش از هر زمان دیگری وقت خود را در آنها سپری کرده ایم. در نتیجه مزایای عاطفی خانه های ما برای ما اهمیت بیشتری پیدا کرده است.

همانطور که جدیدترین تحقیق State of the American Homeowner از Unison می گوید:

… یک چیز ثابت مانده است، خانه همچنان از اهمیت بالایی برخوردار است و مکانی برای امنیت و آسایش است.

همان تحقیق از Unison اشاره می کند:

  • 91 درصد از صاحبان خانه می گویند که با داشتن خانه احساس امنیت، ثبات یا موفقیت می کنند.
  • 64 درصد از صاحبخانه های آمریکایی می گویند زندگی کردن در حین وجود یک بیماری همه گیر باعث شده است که خانه آنها بیش از همیشه برایشان مهم باشد.

جای تعجب نیست که این مطالعه همچنین نشان می دهد که صاحبان خانه ها اکنون خانه های خود را بیشتر دوست دارند زیرا وابستگی ما به آنها افزایش یافته است.

انجمن ملی مشاوران املاک (NAR)، همچنین توضیح می دهد که :

علاوه بر مزایای مالی ملموس، مالکیت خانه به طور کلی مزایای اجتماعی قابل توجهی را برای خانوارها، جوامع و کشور دارد.

به عبارت دیگر، نه تنها داشتن یک خانه ارزش خالص دارایی های شما را در طول زمان افزایش می دهد، بلکه به شما و عزیزانتان مکانی برای ترقی و پیشرفت می دهد.

 

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: keepingcurrentmatters.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.