آیا مبلغ استردادی مالیات پرداختی شما می تواند به شما در خرید خانه کمک کند؟

آیا امسال برای خرید خانه پول پس انداز کرده اید؟ اگر چنین است، می دانید که هزینه های مختلفی برای این امر وجود دارد، از پیش پرداخت گرفته تا هزینه های بسته شدن قرارداد. اما یک خبر خوب وجود دارد، مبلغ استردادی مالیات شما می تواند برای پرداخت برخی از این هزینه ها به شما کمک کند تا به اهداف خرید خانه خود برسید.

مسکن آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در وبسایت keepingcurrentmatters، راه های استفاده از مالیات استردادی برای خرید خانه را شرح می دهد.

شرکت SmartAsset تخمین می زند که یک آمریکایی به طور متوسط امسال 1798 دلار استرداد مالیات دریافت خواهد کرد. نقشه زیر برآورد دقیق تری را بر اساس ایالت ها ارائه می دهد:

طبق نظر شرکت فردی مک (Freddie Mac)، راه های متعددی وجود دارد که چک استرداد مالیات شما بتواند به شما به عنوان یک خریدار خانه کمک کند. در اینجا چند نکته وجود دارد که باید آنها را رعایت کنید:

  • پس انداز کردن پول برای پیش پرداخت خرید خانه: یکی از بزرگترین موانع برای خرید خانه پس انداز برای پیش پرداخت است. با استفاده از مبلغ استرداد مالیات برای کمک به پیش پرداخت، می توانید سریع تر از حد انتظار به هدف پس انداز خود برسید.
  • پرداخت هزینه های بسته شدن قرارداد: قبل از این که بتوانید به طور رسمی مالکیت خانه خود را به دست بگیرید، باید به وام دهنده، نماینده املاک و سایر طرف های درگیر در معامله خرید خانه، هزینه هایی را بپردازید. می توانید مبلغ استردادی مالیات خود را به سمت این هزینه های انعقاد قرارداد هدایت کنید.
  • کاهش نرخ بهره وام مسکن: وام دهنده ممکن است به شما این امکان را بدهد که در طول فرآیند خرید خانه، نرخ بهره وام مسکن خود را کاهش دهید. این بدان معناست که شما می توانید پیش پرداخت بیشتری داشته باشید تا تا نرخ بهره کمتری را برای وام مسکن با نرخ ثابت خود داشته باشید.

بهترین راه برای آماده شدن برای خرید خانه، کار با یک متخصص املاک و مستغلات قابل اعتماد است که این فرآیند را می داند. آنها به شما کمک می کنند تا هزینه هایی را که ممکن است در هنگام خرید خانه با آنها مواجه شوید، بررسی کنید.

 

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: keepingcurrentmatters.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.