شرکت گوگل در نیویورک ساختمان دیگری در محله چلسی خرِید

گوگل یک ساختمان به اندازه 325,000 فوت مربع در محله چلسی (Chelsea) در نیویورک خرید. آن ها قیمت این خرید را به هیچ عنوان فاش نمی کنند!

مسکن آمریکا، با انتخاب گزیده ای مقاله منتشر شده در amny، این اخبار را به اطلاع شما می رساند.

ویلیام فلوید، یکی از مدیران گوگل، در بیانیه ای اعلام کرد: ” این خرید به ما کمک خواهد کرد که نیازهای رشد کوتاه مدت خود در نیویورک را برآورده کنیم. ما از این سرمایه گذاری هیجان زده شده ایم و متعهد هستیم که در اشتغال این محله شگفت انگیز سهیم باشیم.”

گوگل قصد دارد عملیات و پشتیبانی از تیم ها در فضای خالی دفتر را در اواخر ماه می شروع کند و در نهایت سه طبقه را اشغال کند. یک پل هوایی این ساختمان را به بازار چلسی متصل می کند، که گوگل در ماه مارس گذشته برای 2.4 میلیارد دلار آن را خریداری کرد.

برای دریافت گزارش هفتگی نرخ سود وام مسکن آمریکا و همچنین مطالعه مقالات مفید مسکن به زبان فارسی به صفحه فیسبوک، تلگرام، و یا اینستگرام “مسکن آمریکا” بپیوندید.

گوگل همچنین ترتیبات لازم را برای رفتن به مکان مورد نظر در Pier 57 و در 85 خیابان دهم  در منهتن دارد. طبق پرونده های املاک، غول تکنولوژیکی، دفاتر اصلی خود را در 111 خیابان هشتم، برای 1.8 میلیارد دلار در سال 2010 خریداری کرد.

در ماه دسامبر، گوگل اعلام کرد که 1 میلیارد دلار در یک محوطه 1.7 میلیون فوت مربع در میدان هادسون سرمایه گذاری خواهد کرد و برنامه ریزی کرده بود که طی یک دهه نیروی کار 7000 نفری در این شهر را دو برابر می کند. این شرکت اعلام کرد که در حال حاضر 8000 نفر در آن کار می کنند.

هنگامی که درباره نحوه عملکرد از گوگل پرسیده شد، هیچ پاسخی نداد، اگرچه، طرح های توسعه آن بر فضای ذخیره شده برای کارگران موقت، کارکنان قراردادی و فروشندگان تاثیر می گذاشت.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا | منبع: amny.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن