خانه های جدید امسال به بازار مسکن آمریکا ارائه می شوند

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

تعداد مجوزهای ساختمانی که برای خانه های تک واحدی صادر شده، بهترین نشانگر تعداد کل خانه های جدیدی که در ماه های آینده ساخته خواهند شد می باشد. طبق آخرین گزارش ادار ه آمار و سرشماری آمریکا، و گزارش ساخت و ساز مسکونی وزارت مسکن و توسعه شهری آمریكا، تعداد مجوزهای ساختمانی كه در ماه ژانویه صادر شده، 1,551,000 عدد می باشد. این یک افزایش 9.2 درصدی از ماه دسامبر است.

مسکن آمریکا، با انتخاب مقاله منتشر شده در سایت keepingcurrentmatters، مطلب زیر را به شما تقدیم می کند.

  • این امر چگونه خریداران مسکن را تحت تأثیر قرار خواهد داد؟

موجودی جدید به معنای گزینه های بیشتر است. لارنس یون (Lawrence Yun)، اقتصاد دان ارشد انجمن ملی مشاوران املاک (NAR) ، توضیح داد که چگونه این خبر خوبی برای بازار مسکن است – به ویژه برای کسانی که به دنبال خرید ملک هستند: “ساخت و ساز بیشتر به معنای موجودی بیشتر مسکن برای خریداران خانه در ماه های بعدی سال جاری است … ماه های بهار می تواند برای خریداران سخت باشد زیرا شروع ساخت و ساز تا تکمیل مسکن واقعی به زمان نیاز دارد.”

  • تاثیر این امر بر فروشندگان مسکن چگونه خواهد بود؟

موجودی بیشتر به معنای رقابت بیشتر است. یون ادامه می دهد: “خریداران در آینده نزدیک به این خانه های تازه تکمیل شده نقل مکان می کنند، بنابراین خانه های قبلی این خریداران به بازار مسکن عرضه می شوند.”

امروزه، به دلیل کمبود شدید موجودی مسکن، یک فروشنده به طور بالقوه می تواند پیش بینی کند:

  1. از آنجا که خریداران درگیر جنگ پیشنهادات بالقوه هستند، قیمت فروش بالایی برای ملکشان پیشنهاد می شود.
  2. به دلیل موجودی اندک، خرید سریع اتفاق می افتد.
  3. دردسرهای کمتری دارند زیرا خریداران می خواهند قرارداد را به راحتی منعقد کنند.
  • حرف آخر

اگر قصد فروش خانه خود را دارید، باید سریع تر آن را لیست کنید. به این ترتیب، شما در این رقابت جدید که به بازار عرضه می شود جلوتر خواهید بود و بیشترین توجه را به ملک خود و بهترین قیمت را برای خانه خود تضمین خواهید کرد.

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: keepingcurrentmatters.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.