در دوران پاندمی، اعضای انجمن ملی مشاوران املاک در آمریکا کمک های خود را به صورت داوطلبانه افزایش داده اند

مشاوره رایگان خرید و فروش خانه در آمریکا: 2026304803

متخصصان املاک و مستغلات سعی می کنند در جوامع خود با کارهایی چون ارتباط با افرادی که در قرنطینه تنها مانده اند و تحویل مواد غذایی به کارمندان خط مقدم، کمک کنند.

مسکن آمریکا، با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در وبسایت magazine.realtor، اخبار زیر را به شما تقدیم می کند.

میانگین سالانه کمک های انجمن های مشاوران املاک در سال 2020 دو برابر شد و به 10،000 دلار رسید. علاوه بر این، 92 درصد صاحبان کارگزاری ها در این سال به امور خیریه کمک کرده اند، و طبق گزارش انجمن ملی مشاوران املاک (NAR)، دو سوم مشاوران املاک به صورت ماهانه برای انجام امور خیریه داوطلب می شوند.

رئیس انجمن ملی مشاوران املاک، چارلی اوپلر (Charlie Oppler) گفته است: “مشاوران املاک همواره به دنبال کمک به مردم و خدمت به جامعه هستند، و در طول دوران پاندمی هم نمونه های بیشماری از این را دیده ایم. این که همکاران ما بیش از پیش مشغول به خدمت رسانی و انجام امور خیریه هستند بسیار خشنود کننده است، اما اصلا عجیب نیست.”

گزارش NAR که تقریباً بر مبنای 7,000 پاسخ نظرسنجی است، گزارش در مورد کمک های مالی داوطلبانه اعضا، صاحبان کارگزاری ها و مدیران اتحادیه و کارمندان عرصه مسکن می باشد.

مشاوران املاک به طرق گوناگون به جوامع خود کمک کرده اند، از بررسی سلامت افراد گرفته تا سر زدن به محله های زندگی افراد سالمند و دلداری به صورت مجازی به افرادی که در قرنطینه تنها مانده اند. 36 درصد از کارگزاران و شرکت های آن ها در طول پاندمی به گرمخانه ها غذا اهدا کرده اند. 27 درصد ماسک و پوشش های محافظتی اهدا کرده اند، 16 درصد هم در مدارس غذا پخش کرده اند و 9 درصد هم توانستند به افراد نیازمند سرپناه بدهند.

کارگزاری ها نیز همکاران بخش فروش خود را به کمک در جوامع خود ترغیب کرده اند. 68 درصد از مشاوران املاک اعلام کرده اند که شرکت هایشان آن ها را تشویق به انجام امور خیریه کرده اند. شاید به همین دلیل است که سال پیش 82 درصد از مشاوران بنا بر گزارش به خیریه ها کمک کرده اند.

79 درصد صاحبان کارگزاری ها نیز به طور ماهانه داوطلب شده اند. متوسط ​​مبلغی که صاحبان کارگزاری ها اهدا کردند سالانه 2,000 دلار بود. ماهانه 68 درصد از مدیران انجمن ها یا کارمندان عرصه مسکن داوطلب شده اند، و 93 درصد از کارکنان AE یا MLS  در سال 2020 کمک های شخصی انجام داده اند.

91 درصد از انجمن های AE یا MLS در سال 2020 کمک مالی برای جامعه خود جمع آوری کرده اند، که این رقم از 89 درصد در سال 2018، افزایش داشته است.

اوپلر می گوید: “از نظر تاریخی، مشاوران املاک همواره به دنبال کمک مالی و صرف انرژی برای کمک به امور خیریه و امور داوطلبانه، بوده اند.”

اوپلر مشاوران املاک را تشویق کرده است تا در خدمات اجتماعی شرکت کنند و ساعات صرف شده روی امور داوطلبانه را در سال آینده ثبت کنند. وی امیدوار است تا نوامبر سال 2021 مشاوران املاک 5 میلیون ساعت صرف امور خیریه کرده باشند. مشاوران می توانند با مراجعه به سایت nar.realtor/rgn فعالیت های خیریه خود را ثبت کنند و نشان مجازی دریافت کنند و فعالیت های خود را روی نقشه ببینند.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: magazine.realtor.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.