استرداد مالیات و پس انداز هدفمند و با انگیزه در آمریکا می تواند کمک کند تا امسال صاحبخانه شوید

مشاوره رایگان خرید و فروش خانه در آمریکا: 2026304803

اگر امسال قصد خرید یک خانه را دارید، پس انداز به منظور تهیه پیش پرداخت خرید خانه یکی از مهمترین مراحل این کار است. یکی از بهترین راه ها برای شروع پس انداز، استرداد مالیات است.

مسکن آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در وبسایت keepingcurrentmatters، در مورد تهیه پیش پرداخت خرید خانه از طریق استرداد مالیات و پس انداز هدفمند و با انگیزه توضیحاتی را ارائه می دهد.

با استفاده از داده های خدمات درآمد داخلی Internal Revenue Service (IRS)، برآورد می شود که آمریکایی ها می توانند هنگام ثبت مالیات خود در سال جاری به طور متوسط 2,925 دلار استرداد مالیات داشته باشند. نقشه زیر میانگین استرداد مالیات پیش بینی شده توسط هر ایالت را نشان می دهد:

به لطف برنامه های اداره مسکن فدرال (Federal Housing Authority)، فردی مک (Fereddie Mac) و فانی مای (FannieMae)، بسیاری از خریدارانی که برای اولین بار خانه می خرند می توانند یک خانه با حداقل 3 درصد تخفیف خریداری کنند. علاوه بر این، وامی که به کهنه سربازان تعلق می گیرد به بسیاری از آنها اجازه می دهد تا پیش پرداخت خرید خانه را به صفر درصد برسانند. شاید شنیده باشید که در هنگام خرید خانه باید 20 درصد پیش پرداخت داشته باشید، اما خوشبختانه برای بیشتر خریداران مسکن واقعاً 20 درصد پیش پرداخت لازم نیست.

چگونه استرداد مالیات می تواند به شما کمک کند؟

اگر برای اولین بار خانه می خرید، استرداد مالیات ممکن است بیش از آنچه تصور می کنید پیش پرداخت خرید خانه شما را پوشش داده و تأمین نماید. اگر میانگین قیمت فروش مسکن در هر ایالت را در نظر بگیرید، نقشه زیر درصد 3 درصد پیش پرداختی که با متوسط استرداد مالیات پیش بینی شده پوشش داده می شود را نشان می دهد:

هر چه رنگ آبی تیره تر باشد، هنگام واجد شرایط شدن در یکی از برنامه های خرید خانه با پیش پرداخت کم، استرداد مالیات شما را به مالکیت خانه نزدیکتر می کند.

آیا پول کافی از استرداد مالیات به شما حاصل نمی شود؟

مقاله اخیر ارائه شده توسط اداره ملی تحقیقات اقتصادی (National Bureau of Economic Research) نشان داد که از خانوارهایی که سال گذشته چک (stimulus check) دریافت کرده اند، یک سوم از آنها در اصل پول پس انداز کرده اند. اگر فرصتی برای پس انداز دارید، می توانید از این پول برای پیش پرداخت خرید خانه یا هزینه های بستن قرارداد خرید خانه استفاده نمایید.

سخن آخر

امسال، استرداد مالیات و پس انداز هدفمند و با انگیزه می تواند برای رسیدن به هدف مالکیت خانه برای شما مبلغ قابل توجه و مؤثری باشد.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: keepingcurrentmatters.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.