اگر قصد فروش خانه خود را دارید، آن را به طور صحیح قیمت گذاری نمایید.

سال گذشته، بازار مسکن در واکنش به افزایش نرخ بهره وام مسکن کند شد و این موضوع بر قیمت مسکن تأثیر داشت. اگر به زودی به فروش خانه خود فکر می کنید، به این معنی است که می خواهید انتظارات خود را مطابق با آن تنظیم کنید.

مسکن آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در وبسایت keepingcurrentmatters، در مورد تأثیر قیمت گذاری مناسب بر فروش خانه، به نکاتی اشاره می کند.

همانطور که realtor.com توضیح می دهد:

… برخی از بارزترین روندهای همه گیری بیماری تغییر کرده اند، بنابراین ممکن است فروشندگان بخواهند برنامه فروش خانه خود را بر اساس این تغییرات تنظیم کنند تا بهترین معامله ممکن را انجام دهند.

در یک بازار معتدل تر، نحوه قیمت گذاری خانه نه تنها در قیمت نهایی خانه، بلکه در سرعت فروش خانه تان نیز تفاوت زیادی ایجاد می کند. و واقعیت این است که خانه هایی که قیمت مناسبی دارند همچنان در بازار امروزی به فروش می رسند.

چرا قیمت گذاری خانه به طور مناسب حائز اهمیت است؟

به خصوص امروز، قیمت درخواستی شما برای فروش خانه تان پیامی را برای خریداران بالقوه ارسال می کند.

اگر قیمت آن خیلی پایین باشد، ممکن است خریداران را به این فکر بیاندازد که شاید خانه دارای مشکلی است. اگر قیمت آن خیلی بالا باشد، خطر منصرف شدن خریداران وجود دارد. وقتی این اتفاق می افتد، ممکن است مجبور شوید قیمت را پایین بیاورید تا دوباره علاقه مندی خریداران به خانه شما جلب شود. اما توجه داشته باشید که کاهش قیمت می تواند توسط برخی از خریداران به عنوان یک پرچم قرمز دیده شود و تعجب کنند که چرا قیمت خانه شما پایین است.

برای پرهیز از هر نوع دردسری، از همان ابتدا خانه خود را به درستی قیمت گذاری کنید. یک متخصص املاک و مستغلات می داند که چگونه قیمت درخواستی ایده آل را تعیین کند. آنها ارزش خانه های محله شما، روندهای فعلی بازار مسکن، تقاضای خریدار، وضعیت خانه شما و موارد دیگر را برای یافتن قیمت مناسب متعادل می کنند. این به پیشنهادات قوی تر کمک می کند و احتمال فروش سریع خانه شما را بیشتر می کند.

تصویر زیر خلاصه تأثیر قیمت درخواستی شما بر فروش خانه شما را نشان می دهد.

 

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: keepingcurrentmatters.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.