آیا پس انداز کافی برای پیش پرداخت خرید یک خانه در آمریکا را دارید؟

مشاوره رایگان خرید و فروش خانه در آمریکا: 2026304803

یکی از بزرگترین تصورات نادرست کسانی که برای اولین بار خانه می خرند این است که برای پیش پرداخت خرید مسکن چه مبلغی پس انداز کنید. بر خلاف تصور رایج، شما برای خرید خانه همیشه مجبور نیستید 20 درصد از قیمت خانه را به عنوان پیش پرداخت بپردازید.

مسکن آمریکا با انتخاب مقاله منتشر شده در وبسایت keepingcurrentmatters، در مورد پس انداز جهت پیش پرداخت خرید خانه به نکاتی اشاره می کند.

اخیراً در یک نظرسنجی توسط Point2Homes اشاره شده است که 74 درصد از افراد بین 25 تا 40 سال می گویند که علاقه مند به خرید خانه در 12 ماه آینده هستند. این مطالعه خاطر نشان می کند که، 88 درصد از آنها می گویند که پس انداز آنها به مراتب کمتر از متوسط مبلغ پیش پرداخت ملی یعنی 62,600 دلار است.

خوشبختانه 62,600 دلار مبلغی نیست که هر خریدار برای پیش پرداخت خرید خانه در ایالات متحده نیاز دارد. گزینه های مختلفی وجود دارد، بخصوص برای خریداران خانه اولی. این مبلغ بسته به قیمت خرید خانه نیز می تواند به میزان قابل توجهی کمتر باشد.

طبق اظهار انجمن ملی مشاورین املاک و مستغلات National Association of Realtors (NAR)، “متوسط قیمت خانه موجود برای انواع مسکن در ماه آگوست 310,600 دلار بود.” NAR همچنین نشان می دهد که:

در سال 2019، متوسط پیش پرداخت برای همه خریداران 12 درصد، برای خریداران اولین بار 6 درصد و برای خریداران بیش از یک بار 16 درصد بود.  ( به نمودار زیر نگاه کنید):

این بدان معنی است که اگر یک خریدار خانه اولی واجد شرایط، خانه ای را با قیمت میانگین 310,600 دلار با 6 درصد پیش پرداخت خریداری کند، در واقع پیش پرداخت فقط 18,636  دلار است. چیزی در حدود 62,600 دلار نیست.

با دانستن این که برنامه هایی مانند FHA نیز وجود دارند که در آن پیش پرداخت می تواند به 3.5 درصد از قیمت خرید خریدار خانه اولی برسد، هزینه پیش پرداخت می تواند به طور فابل توجهی کمتر باشد، یعنی مبلغ  10,871 دلار برای همان خانه ای که در بالا ذکر شد. همچنین برنامه های دیگری  مانند USDA و وام هایی برای جانبازان وجود دارد که از شرایط پیش پرداخت چشم پوشی می کنند.

تحقیق Point2Homes همچنین نشان داد که خریداران بین 25 تا 40 ساله نشان داده اند که چه مقدار برای پیش پرداخت خرید خانه پس انداز کرده اند. همانطور که در نمودار زیر مشاهده می شود، 39 درصد از این خریداران قبلاً به اندازه کافی برای پیش پرداخت خرید یک خانه با قیمت متوسط پس انداز کرده اند. 47 درصد دیگر نیز بسته به قیمت خرید خانه نزدیک به رسیدن به آن هدف هستند.

متأسفانه، عدم آگاهی از روند خرید خانه باعث شده است بسیاری از خریداران با انگیزه ای که برای اولین بار خانه می خرند در حاشیه قرار بگیرند. به همین دلیل، مهم است که اگر می خواهید خانه ای بخرید با یک متخصص املاک و مستغلات محلی تماس بگیرید تا نیازهای منطقه خود را دریابید. یک نماینده معتمد و همچنین وام دهنده شما می توانند شما را در روند کار راهنمایی کنند.

سخن آخر

مراقب باشید افسانه های بزرگ در مورد خرید خانه شما و خانواده تان را از بازار مسکن دور نکند. با یک متخصص محلی در زمینه املاک و مستغلات ملاقات کنید که می تواند به شما در درک و برنامه ریزی بهتر گزینه های امروز کمک کند.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: keepingcurrentmatters.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.