مزایای پیش پرداخت 20 درصدی برای خرید یک خانه

اگر به خرید خانه فکر می کنید، احتمالاً از خود می پرسید که برای پیش پرداخت خود چه مبلغی را باید پس انداز کنید. آیا می توانید مبلغ کمتری را برای این منظور در نظر بگیرید؟

مسکن آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در وبسایت keepingcurrentmatters، مزایای پرداخت پیش پرداخت 20 درصدی را عنوان می کند.

در حالی که برنامه هایی برای ارائه پیش پرداخت کمتر وجود دارد که به خریداران واجد شرایط اجازه می دهد تا مبلغ پیش پرداخت را به 3.5 درصد کاهش دهند، اما درک مزایای بسیار ارائه پیش پرداخت 20 درصدی بسیار مهم است. چهار دلیل مبنی بر این که چرا پیش پرداخت به میزان 20 درصد اگر با بودجه شما همخوانی داشته باشد، می تواند یک گزینه عالی باشد.

  • نرخ بهره وام مسکن شما می تواند کمتر شود.

پیش پرداخت 20 درصدی در مقابل پیش پرداخت 3 الی 5 درصدی به وام دهنده شما نشان می دهد که شما از نظر مالی باثبات تر هستید و ریسک کردیتی زیادی ندارید. وام دهنده شما هر چه اطمینان بیشتری به کردیت اسکور و توانایی شما به بازپرداخت وام داشته باشد، احتمالاً مایل به ارائه نرخ بهره کمتری به وام مسکن شما خواهند بود.

  • در نهایت برای خرید خانه خود هزینه کمتری پرداخت خواهید کرد.

هر چه پیش پرداخت شما بیشتر باشد، میزان وام مسکن شما کمتر خواهد بود. اگر بتوانید 20 درصد از قیمت خرید خانه جدید خود را در شروع معامله بپردازید، فقط به 80 درصد باقیمانده بهره وام تعلق خواهد گرفت. اگر 5 درصد پیش پرداخت بدهید، 15 درصد مابقی به وام مسکن شما اضافه می شود و به مرور زمان به آن بهره وام تعلق خواهد گرفت. این امر در نهایت هزینه بیشتری را در طول عمر وام مسکن برای شما به همراه خواهد داشت.

  • پیشنهاد شما در یک بازار رقابتی از پیشنهاد دیگران متمایز خواهد شد.

در بازاری که خریداران زیادی برای خرید یک خانه با هم رقابت می کنند، فروشندگان اغلب دوست دارند پیشنهاداتی را با پیش پرداخت 20 درصدی یا بیشتر ببینند. در این حالت فروشنده خانه نیز همان اعتماد وام دهنده را به دست می آورد. شما به عنوان یک خریدار قوی تر در نظر گرفته می شوید که احتمال تأیید آن بیشتر است. بنابراین احتمال انجام معامله بیشتر خواهد بود.

بیمه خصوصی وام مسکن PMI چیست؟ به گفته فردی مک Freddie Mac:

برای کسانی که برای خرید خانه کمتر از 20 درصد پیش پرداخت می پردازند، بیمه خصوصی وام مسکن یا PMI یکبیمه نامه اضافی است که در صورت ناتوانی وام گیرنده در بازپرداخت وام مسکن از وام دهنده محافظت می کند. این همان بیمه صاحبخانه نیست. این یک کارمزد و هزینه ماهانه است که در بازپرداخت اقساط وام مسکن شما قرار می گیرد، اگر پیش پرداخت کمتر از 20 درصد داشته باشید، این بیمه نامه لازم است. هنگامی که 20 درصد سهم از خانه خود را به دست آوردید، می توانید بیمه PMI خود را لغو کنید و این هزینه را از بازپرداخت اقساط ماهانه وام خود حذف کنید.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: keepingcurrentmatters.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.